چگونه خواستگار پیدا کنیم؟

یکم :
هر ‌پسری بر اساس سلیقه، طرز نگرش،‌اعتقادات،‌وضعیت اقتصادی، احساسات،‌ و تفکر خود به دنبال همسر می گردد.

دوم :
در بین پسرها هم مثل دختران پراکندگی و تفاوت گسترده ای وجود دارد، یعنی هر پسری بر اساس مواردی که در بند یک برشمردیم ، دیدگاههای مختلفی برای انتخاب همسر دارد.

سوم:
البته دخترها هم متفاوتند و ایده آلهایشان در زندگی و توقعاتشان از همسرشان متفاوت هست.

چهارم :
با توجه به موارد بالا هر دختری نمی تواند برای هر پسری ایده آل باشد و به عکس
مثلا: برای یک پسر مذهبی ، دختری که آرایش می کند و بیرون از منزل می آید مطلوب نیست. و برای دختر مذهبی نیز پسری که با دختران بگو و بخند دارد مطلوب نیست.

حالا بر اساس این مقدمه من در ذیل با طرح سئوالاتی، مشخصات دخترانی که به راحتی می توانند خواستگار پیدا کنند را قید می کنم. البته این مشخصات متفاوت و گاه متضاد هم هستند، لیکن چون آقایون هم متفاوت و گاه متضاد یکدیگر فکر می کنند. هر کسی بنا به نگرش و معیارهای خودش همسر انتخاب می کند.

نکته مهم و بدیهی اینست : آقایونی هم که می خواهند مورد توجه خانم ها باشند نیاز هست مشخصات مورد نظر خانمها را داشته باشند که در بعضی موارد مشابه همین فهرست ذیل است.

قبلا گفته بودم که دختر خانم ها نباید در قضیه ازدواج منفعل باشند، بلکه باید فعال و اکتیو باشند، و به جای اینکه آنها دنبال مرد ایده آل بگردند، این آقایون باشند که آرزومند ازدواج با آنها باشند.

چطور شوهر پیدا کنیم ,چطوری شوهر پیدا کنم,چطور شوهر پولدار پیدا کنیم,چطور یک شوهر خوب پیدا کنم

چطور شوهر پیدا کنیم

از کجا همسر پیدا کنم؟

دختر خانم ها بر اساس پاسخی که به سئوالات ذیل می دهند، مورد توجه گروه های خاصی از آقایون جهت ازدواج قرار گیرند. (من برای سهولت، در اینجا پارامتر تاثیر گذار زیبایی را ثابت فرض می گیرم)

۱ – آیا دختر خانم تحصیلات دانشگاهی دارد؟

۲ – آیا دختر خانم علاوه بر تحصیلات دانشگاهی تخصص و مهارت کاربردی هم در زمینه رشته تحصیلی خود دارد؟

۳ – آیا دختر خانم شوخ طبع ، طناز و پرتحرک و پرانرژی است؟

۴ – آیا دختر خانم از نظر اقتصادی، شغلی یا در آمدی یا هنری دارد، تا بتواند به اقتصاد خانواده کمک کند؟

۵ – آیا خانواده دختر التزام های لازم جهت حمایت های اقتصادی در موارد خاص به داماد می دهند؟

۶ – آیا دختر خانم تقیدات مذهبی بالایی دارد، و آنچه که یک پسر مذهبی در نظر دارد رعایت می کند؟

۷ – آیا دختر خانم افکار روشنفکری ، بیانها و استدلالهای جالب دارد؟

۸ – آیا دختر خانم اجتماعی هست؟ به میهمانی ها می رود؟ به اجتماعات خاص فرهنگی ، فرهنگسراها تشریف می برند؟

۹ – آیا دختر مذهبی در محیط های مذهبی ، مجالس سخنرانی، ادعیه ، زیارتگاهها، عزاها ، عروسی ها تشریف می برند؟

۱۰ – آیا دختران در ارتباط با آقا پسرها مهارتهای متناسب را دارند؟ ( نه تسلیم ، نه طرد، نه بی تفاوتی، نه احساسی و ….، بلکه رویکرد عقلانی مناسب نسبت به درخواست ارتباط آقایان= توضیحش مقاله دیگری می طلبد)

۱۱ – آیا دختران فعالیتهایی چون کلاسهای آموزشی زبان، کامپیوتر و … دارند؟ آیا دختران به ورزش و باشگاه علاقه مند هستند و فعالیت می کنند؟

۱۲ – فعالیت های فوق برنامه دختران در انجمن ها ، جلسات، گروهها و …. حساب شده است؟

۱۳ – آیا دختران نسبت به کاهش ناامیدی،‌افسردگی، خشم، بدبینی ، احساساتی انفجاری و … اقدام موثری انجام داده اند؟

۱۴ – آیا دختران فعالیت های هنری دارند؟ فعالیت گلدوزی ، خیاطی، نقاشی، موسیقی، آرایشگری و …؟

۱۵ – آیا دختران وبلاگ فعال و معتدلی دارند؟ آیا به وبلاگ دیگران به طور متعادل سر می زنند و نظرات منطقی و غیر احساسی می دهند؟

چطور شوهر پیدا کنیم ,چطوری شوهر پیدا کنم,چطور شوهر پولدار پیدا کنیم,چطور یک شوهر خوب پیدا کنم

چطور شوهر پیدا کنیم

 

۱۶ – آیا دختران دل و دماغ برای گردش ،‌سنیما، پارک،‌ تفریح ، موزه و سایر محیطهای عمومی دارند؟

۱۷ – آیا وجهه دختران در محیط فامیل، همسایگان، محله ، دانشگاه متعادل و قوی هست؟

۱۸ – آیا دختران از طریق دوستانشان ، فامیلشان سعی می کنند پسران مناسب را بررسی کنند و تمایلات خود را در خصوص موارد مناسب به مرتبطین پسر بگویند؟

۱۹ – آیا دختران وضعیت ظاهری خود را اعم از لباس ،‌کفش ، کیف و پوشش خود را تمیز و مرتب حفظ می کنند؟ تا چه اندازه سلیقه به خرج می دهند؟ آیا به سادگی بیشتر اهمیت می دهند یا به تجمل؟

۲۰ – میزان آموخته های دختران در زمینه های مذهبی ، روانشناسی، سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی ، جامعه شناسی و تجربه های فردی آنها در هر مورد چقدر است؟ و آیا سعی می کنند در زمینه های مختلف به روز باشند؟

۲۱ – آیا دختران توجه دارند هر پسری ، ‌مادر دارد،‌خواهر دارد و وابستگانی که می توانند بالقوه پلی برای همسرگزینی باشند؟

۲۲ – آیا دختران در فعالیت های مدرسه و دانشگاه سهم رهبری و لیدری دارند؟ آیا ‌اجتماعی هستند؟ آیا داوطلبانه وظایفی را در کلاسها به عهده می گیرند؟ کنفرانس می دهند؟

۲۳ – دختران در محیط منزل تا چه میزان در فعالیتها خانه کمک می کنند؟ به هنگام میهمانی ها چقدر پرجنب وجوش هستند؟ آیا برای کمک به دیگران پیشقدم هستند؟ آیا پختگی لازم در انجام وظایف را می توان در حرکات آنها دید؟

۲۴ – دختران چقدر شعر حفظند؟ چقدر متن ادبی بلد هستند؟ چقدر ارائه نظر می کنند؟ و چه میزان اعتماد به نفس خود را به دیگران دیکته می کنند؟

۲۵ – متانت ، افتادگی ،‌ صبوری و نجابت دختران در ارتباط با دیگران چگونه تبلور می کند؟

۲۶ – نوع راه رفتن دختران در محیط های عمومی چگونه است؟ آیا آرام و متین حرکت می کنند؟ آیا تند و با انرژی حرکت می کنند؟ آیا بی هدف و با تانی حرکت می کنند؟ آیا با حالتی قوز کرده و و گامهای خسته حرکت می کنند؟ آیا هنگام حرکت نگاهشان همه جا در حرکت هست؟ آیا عمق و صلابت نگاهشان ثابت و نا مشخص هست؟

۲۷ – رابطه دختران با مادران ، پدران ،‌برادران و خواهران و دوستانشان چگونه است؟ آیا همواره بستگان دختران از آنها به خاطر خوب بودنشان تعریف می کنند؟ آیا هر وقت یاد دختر یا خواهرشان می افتند،‌ برای او آرزوی بهترین ها را می کنند و در جمع و خلوت خدا را به این خاطر شکر می کنند؟

۲۸ – دختران تا چه اندازه ذاتا اصیل هستند و رفتارهایشان خالص هست و در خلوت و خانواده هم همان کارهایی را می کنند که در جمع و گروه انجام می دهند؟

۲۹ – دختران چقدر در کنترل خشم، پرخاشگری ، غم، نگرانی، اضطراب و … موفق بوده اند و شخصیت با ثباتی از خود را به نمایش گذاشته اند؟

۳۰ – دختران تا چه میزان در کارهای عام المنفعه شرکت می کنند؟ به عیادت بیماران می روند؟ به خانه سالمندان سر می زنند؟ به ایتام کمک می کنند؟ یا …..

۳۱ – دختران تا چه اندازه خود را از دسترسی غیر مجاز پسران حفظ کرده اند؟ و نگران فاش شدن ارتباطات قبلی خود نیستند؟ و تا چه اندازه می توانند پاک بودن خود را به عنوان یک قدرت و اعتماد به نفس با خود همراه داشته باشند؟

۳۲ – دختران تا چه اندازه در کسب مهارتهای ارتباطی، مهارتهای زندگی و شناخت ابعاد خانواده تلاش کرده اند؟

۳۳ – دختران تا چه اندازه صبور و امیدوار بوده و جهت انتخاب همسر خویشتندار بوده اند و عجله نکرده اند؟

۳۴ – دختران تا چه اندازه برای یافتن همسر مناسب با متخصصین روانشناس و مشاوران خانواه صبحت کرده اند و برنامه ریخته اند؟

۳۵ – دختران تا چه میزان در جلسات خواستگاری به این موضوع اشاره کرده اند که از نظر اقتصادی کم توقع اند، و از نظر مالی می توانند کمک کنند؟ یا نگرانی های احتمالی همسر آینده اشان را در زمینه های مختلف کم کنند(بر اساس توانمندی های فردی که دارند)؟

۳۶ – دختران چقدر مهارت دارند تا ازدواج را به سنین بالا حواله نکنند؟ آیا دختران تحصیلات، شغل و … را بر انتخاب همسر ترجیح می دهند؟

۳۷ – آیا دختران توقعاتشان از همسر آینده واقعی هست و به راحتی می توانند دست به انتخاب بزنند؟ آیا دختران با کمال گرایی ، پسران را به هر بهانه ای رد نمی کنند؟

۳۸ – آیا دختران تحت تاثیر محیط و مقایسه هایی که با سایر دختران دارند،‌ برای شوهر احتمالی خود هر روز یک خصوصیت جدید در نظر نمی گیرند؟

۳۹ – آیا دختران خود را « حتی بدون داشتن همسر» می توانند به عنوان یک انسان کامل بپذیرند و از زندگی لذت ببرند،‌ یا همه زندگی خود را خلاصه کرده اند در شخص دیگری به نام همسر؟

۴۰ – آیا دختران در انتخاب همسر به مبدا آفرینش اعتقاد دارند و با توکل به او به راحتی اقدام می کنند، یا بار اضطراب همه انتخاب را به صورت مضاعف بر دوش خود حس می کنند؟

لطفا نظرات و تجربه های خودتان را در باره این مطلب , با دیگر بازدید کننده گان به اشتراک بگذارید تا کاربران بتوانند در انتخاب موفق تری در انتخاب همسر خود داشته باشند.

 

شرایط ازدواج امیرحسین ۲۱ ساله

من امیرحسین ٢١ سالم است
پدرم کارخانه دار و از تجار بزرگ ایران است و من که به مادرم رفتم دیگران معتقد هستند بسیار زیبا رو هستم ( قد ١٩٢ پوست کاملا سفید و چشمان سبز و موهای خرمایی پر پشت) ؛ افراد زیادی در دانشگاه پیشنهاد دوست شدن با من کردند ولی تا حالا با هیچ دختری به علت باورهای مذهبی ام دوست نشده ام و پیشنهاد های زیادی برای ازدواج من به مادرم میشود .
اما میخواهم کسی رو که تصمیم گرفتم در آینده باهاش ازدواج کنم برای شما شرایط شو بگم
ایمان داشته باشد و حجاب چادر داشته باشد..
قبلا با جنس مخالف مراوده نداشته باشد.
خیلی شلوغ نباشد (من خودم خیلی کم حرف و آرومم )
خیلی کم و خیلی زیاد حرف نزند و خودش و لوس نکنه و موقع حرف زدن ارتباط چشمی عمیق برقرار کند
نسبت به محیط اطرافش واکنش گر باشد و همش تو خودش نباشد.
خوش صحبت و مودب باشد.
خیلی سیاه و لاغر و چاق نباشد.
زبان انگلیسی بلد باش.
خیلی لول مالی ش پایین تر نباشد که ندید بدید بازی درآره.
در مورد زیبابی که در درجه ی دومو میخواهم صورت مستطیلی داشته باشه و چشمان ترجیحا رنگی و قد ١۶٠-١٧٠ و صورت سفید
اینها همه اولویت دومه
اما بیشترین کسی که تو دانشگاه منو توانست تحریک به توجه بهش کند هرچند به حمد الله به علت جدا شدن کلاسها ناموفق بود کسی بود که مدام بهم محبت میکرد مانند گرفتن کتابهای درسی از دوره های بالا برایم و جزوه و …. و نگاه کردن در چشمانم و خندیدن بهم امیدوارم ازین قسمتش سو استفاده نکنید ؛)

 

 

همسر خوب میخوام

سلام و عرض ادب و احترام
من ۲۹ سالمه، قدبلند هستم و قیافه خوبی دارم خداروشکر….
فوق لیسانس دارم ، باحجاب و شیک پوش هستم
آرایشگری بلدم و دختر اجتماعی ، زرنگ و سازگاری هستم

خانواده اصیل و درستی دارم واز نظر مالی هم خدا رو شکر خوبیم …
از ۱۸ سالگی خاستگار دارم ولی هنوز قسمت نشده…

دنبال ی همسر خیلی خوش اخلاق، شاد و مثبت اندیش ، اجتماعی و خوش سرو زبان ، اهل سفر، با فهم و شعور ،زرنگ و کاری، اصیل و خانواده دار هستم که باخدا واهل نماز و روزه و مال حلال باشه و ی شغل ثابت ابرومند خوب داشته باشه و امکانات اولیه زندگی رو هم داشته باشه ، هستم…..

 

لزوم برابری مالی دو تا زوج در ازدواج

جامعه ما در حال تغییر است . خیلی از معضلات ما به دلیل جداشدن جامعه از حالت سنتی و تغییر شکل رفتارهای اجتماعی به شیوه ی مدرنه ازدواج گدشته از مسایل اقتصادی و فرهنگی و مشکلات تجمل گرایی اشکال اساسی که پیدا کرده اینه که دقیقا جنس ازدواج اروپایی پیدا کرده! یعنی چی؟؟؟؟ یعنی اینکه اگر کسی قرار با جنس مخالفش ارتباط برقرار کند علاوه براینکه برای آقایون ثروتمندی جذابیت محسوب میشه و برای خانم ها زیبایی منحصر به فرد از پارامترهای مهم ازدواج به حساب میاد در این نوع ازدواجها علاوه بر ثروت آقا خانم هم باید ثروت داشته باشه ودر اجتماع شان و جایگاه خاص داشته باشه در جوامع غربی که تساوی حقوق زن ومرد صورت گرفته بعد از ازدواج خانم واقا به میزان مساوی در منزل کار می کنند و به میزان مساوی در زندگی از هزینه های مالی را به میان می اوردند و اکنون نیز در ایران اسلامی ماهم همین اتفاق افتاده است شاید در گدشته ۹۹درصد طلاق ها ارتباط زناشویی بود ولی الان عامل اصلی طلاقها اول بحث مالی وپولی بین زن وشوهر هست وبعد بحث زناشویی. خوش باشید.

 

 

همه این حرف ها واسه دلخوشی است الان فقط به قیافه و پول اهمیت میدن اگه دختری و قیافه نداری دیگه لازم نیست چادرکشی سرت کنی یا جلوهرکسی کار کنی وجارو بکشی وسفره پاک کنی تا بگن به به چه دختر زبرو زرنگیه چون قیافه نداری هزاریم اهل زندگی باشی و قانع و خیلی چیزای دیگه بازم نمیبیننت و نمیگیرند . باپول هم که میشه حداقل تا حدودی با جراحی های زیبایی خوشگلتر شد یا بخاطر پولت میان سراغت و بقیه ول معتل هستند .باعرض پوزش

 

 

کلمات کلیدی : چگونه شوهر پیدا کنیم ,چجوری شوهر پیدا کنیم ,شوهر پیدا نمیشه,شوهر پیدا کردن,روش شوهر پیدا کردن,چطوری شوهر پیدا کنم ,چگونه شوهر مناسب پیدا کنم ,چگونه شوهر خوب پیدا کنم,راه شوهر پیدا کردن , راه های شوهر پیدا کردن

برچسب ها: , , ,
این مطلب در دسته: مشاوره ازدواج قرار دارد برای مشاهده مطالب این دسته یا گروه کلیک کنید

۲۲۷ دیدگاه تا کنون.

 1. ب توجه
  پاسخ

  من دوس دارم زود ازدواج کنم دلیلشو نمیدونم

 2. مهسا
  پاسخ

  همه ی این راهارو رفتم جواب نمیده

 3. ناشناس
  پاسخ

  من خوشکل هستم وعض مالى مون خوب پس چرا کسی نمیاد?جامه بد شده پسرا میترسن زن بگیر ن به خاطر ترس از اجرا مهرىه

  • بهرام
   پاسخ

   نشونی بدین ما بیایم.

  • ناشناس
   پاسخ

   سلام منمم مجردم نشونی بدین بیام ممنون.

  • انسان
   پاسخ

   سلام.من میام

 4. سارا
  پاسخ

  بنظرم مشاورمیتونه دوست خوبی باشه،وبگه چکارکنیم تاجذب دیگران شیم،با1روزیاچندروزنمیشه خودتوبدیگران نشون بدی،پس همون باش که بایدباشی،منم دلم شوهرمیخوادخواهرم میگه بشین تاقسمتت شه ولی بگفته خداازتوحرکت ازمن برکت،تواین زمونه ماکه شوهرمیخواییم بایدقدم برداریم،دیگه چاره لطف نیست

 5. سمیرا
  پاسخ

  سلام,اگه تواین زمونه پسرادنبال دخترای پاکدامن و… نیستن,البته همشون نه ولی خیلیا اره,به هرحال زیادتوضیح نمیدم ولی تااونجایی که می دونم اگه اشتباه نباشه ازدواج سنتی ازبین رفته پس خودتون تلاش کنین دیگه زیادنمیتونم توضیح بدم

  • ناشناس
   پاسخ

   من دنبال ی زن معلم هستم و البته اهل زندگی شمارم اگه دوس داشتی بیا تلگرام

   • ناشناس
    پاسخ

    من معلم هستم ولی تلگرام ندارم

   • بیتا
    پاسخ

    خدایا کارمون به کجا کشیده که تو سایت داریم دنبال شوهر میگردیم من با این که شاغل هستم ولی به ندرت واسم خواستگار میاد اونی هم که میاد مناسب نیست

    • ....
     پاسخ

     سلام خانومای شاغل توقعشون بالا یکم توقعتوبیار پایین

 6. سحر
  پاسخ

  من تقریبا همه اینها رو دارم بجز اقوام یا آشنایانی که پسر مجرد داشته باشن. هرگز مادرم منو به خانواده ای برای ازدواج آشنا نکرده و پدر و ماردم از نظر ارتباطی خیلی ضعیفند بطوریکه هیچ دوستی ندارن حتی با اقوام رفت وآمدی نداریم. اما من نه
  هم ارتباطاتم خوبه، هم زیبام، هم درآمد دارم، هم از نظر اجتماعی موقعیت عالی دارم، هم معلوماتم کم و بیش خوبه و 2 ساله که مشاوره میرم
  اما متاسفانه بجز یه مورد هیچ خواستگار دیگری نداشتم.
  من 27 سالمه
  و واقعا هم از نظر جنسی هم عاطفی هم روانی نیاز به همسر دارم. به جایی رسیدم که اگر از پسری خوشم اومد به خاستگاریش برم
  چون احساس میکنم دارم به بیراهه میرم. من دختر پاکیم
  من به یه همسر که همراهم باشه تا ابد نیاز دارم. فقط یه همراه همیشگی

  • ناشناس
   پاسخ

   سلام سحر خانم.
   پدر و مادر من هم یه جورایی مثل مال شمان؛ خب خیلی نمی شه خرده گرفت. من هم در شرایطی مثل شما به سر می برم و دوست دارم همسری با خصوصیاتی که برای خودتون نوشتین داشته باشم. نمی دونم تا چه حد درست باشن، اما ان شاءالله که واقعیتتون از اینی که نوشتین هم بهتره. و نمی دونم شما کجا زندگی می کنین یا شرایطتون چه جوریه. اگه ممکن باشه دوست دارم با هم به قصد ازدواج بیش تر آشنا بشیم.

   • ناشناس
    پاسخ

    سلام اگه دوس داشتی بیا تلگرام صحبت کنیم منم واقعا دنبال ازدواج هستم

  • انسان
   پاسخ

   سلام.سحرخانم من مشکلم شبیه مشکل شماست…

   • ناشناس
    پاسخ

    سلام من هم دنبال دخترخوب میگردم

    • سحر خشکله
     پاسخ

     سحر جون میبینم که هم درد زیاد داری ولی از من میشنوی حرف هیچ کدومشونو گوش نکن چون این پسرا سو استفاده گرن ازت استفاده هاشو میکنن بعد مثل یه اشغال پرتت میکنن بیرون در ضمن این اقایون به ظاهر محترم اگه بخوان ازدواج کنن کافیه به مامی جونشون بگن ومامانشون یه لیست جلوشون میذاره دیگه لازم نیست که بیا سایتو ..بیا تلگرامو ..یا بیا شمارمو در ضمن فکر کنم تا وقتی که خدا نخواد عزیزم ازدواج نمیکنی خدا خودش گفته برای هر کدام از شما زوجی افریدیم فقط صبر صبر صبر ولی از من میشنوی سوره طه رو زیاد بخون که بخت دخترو باز میکنه ولی میدونی چیه دلم بحال اقایان ناشناس و اقای انسان میسوزه اخه اینا فقط واسه سرگرمی میان اگه توجه کنی به چندتا دخترهای ساده لوح دیگم به قصد ازدواج صحبت کردن گول نخوری عزیزم امیدوارم تو همین روز های اتی خبر ازدواج تو بهمون بدی موفق باشی گلم

     • هادی aidin.malaki@gmail.com

      سلام اصلا اینطوریام نیست من خودم خییییلییی دوست دارم آاذدواج کنم ولی چون کسی رو ندارم و وضع مالیمم زیاد خوب نیست میترسم ظاهرمم خیلی عالیه ولی حیف…

 7. ناشناس
  پاسخ

  اینا همش در حد حرفه من خیلی از این موارد و دارم 27سالمه و فقط یه بار تو سن 20 سالگی برای مدت 2ماه دوست بودم بعد اونم سراغ هیچ غیر هم جنسی نرفتم ظاهرمم جز دخترا خوبه اما خانوادم هیچ دوست و آشنایی ندارن و اصلا با کسی حتی فامیل رفت و آمد ندارن جز عید نوروز و در واقع این مسئله رو به عهده خودم گذاشتن از نظر روحیم خیلی تنهام الان بعد 7سال باز به این نتیجه سیدم برم دنبال …. !!! اونم که الان همه پسرا حتی برای دوستی هم روابط نامشروع می خوان که من اهلش نیستم موندم این وسط چیکار کنم!!!! کاش بین این همه مطلب یه مطلب درست و مفید پیدا میشد

  • ناشناس
   پاسخ

   سحر جون خودت باید دست به کار بشی تو میتونی جاهایی که دیده میشی شرکت کنی مثل شرکت در برنامه های مساجد یا جلسه ها ومکان های فرهنگی ای که امکان دیده شدن وجود داره برو درآخرم حتما خانوادت کسی رو دارن که از اون طریق تورو معرفی کنن تو میتونی غیر مستقیم بهشون بگی مثلن بگی فلان دوستم سنتی ازدواج کرده انقدر راضیه من فکر نمیکردم ازدواج سنتی انقدر خوبه…..

 8. ناشناس
  پاسخ

  این مطالب شعاره همه چی شده کشک یعنی هیچ چیز سرجای خودش نیست اما فقط خدا بایدمشکله جوونا روحل کنه .

 9. پری
  پاسخ

  همش به شانسه و پول تواین اوضاع اقتصادی پول حرف اوله

 10. پری
  پاسخ

  تف به این شانس

 11. میکروپیگمنتیشن
  پاسخ

  عبهقهقهقه

 12. نفس
  پاسخ

  من ۱۹ سالمه یه خواستکار خوب دارم ۱۲ سال ازم بزرکتر بابام نمیده مامانم میکه ازاون خوباشم میادش بسره ۲ تا خونه و ماشین داره من تا حالا ندیدمش ولی میخام ببینمش اکه خوشکل بود برم وللللللی بابام نمیده

 13. ناشناس
  پاسخ

  شانس در تمام مراحل زندگی حرف اول رو میزنه.

 14. عسل
  پاسخ

  از نظر زیبایی چون بالام خاستگارام میگن خیانت میکنی ..نمیدونم درجوابشون چی بگم جز نگاه کردن

  • ناشناس
   پاسخ

   چه حرفا

 15. saina
  پاسخ

  چقد چرت بود

 16. sana
  پاسخ

  دختری ام ۲۷ ساله. خیلی زیبام و به اندازه موهای سرم خواستگار و خاطرخواه داشتم ولی هیچ کدوم نمیشه. نمی دونم چرا. به حدی که دیگه اطرافیانم میگن بخت منو بستن
  ولی من خودم دوست ندارم به این خرافات اعتقاد داشته باشم.

  • ناشناس
   پاسخ

   س.من بخت بازکن هستم

 17. ناشناس
  پاسخ

  سلام میشه رفت تو سایت های همسریابی بعد به راحتی میتوان فهمید که چه کسی قصد ازدواج داره چه کسی نداره وقتی با پسری تو اون سایت ها بخواهید اشنا شوید میتوانید بهش بگید بعد از یکمی خیلی کوچولو حرف زدن مثلا یکی دو جاسه بهش بگید بهتره بقیه اشناییمان در حضور خانوادتون باشه

  • مهسا
   پاسخ

   اگه این بحث به حاشیه میره علتش اینه که واقعا راهکار خیلی موثری در این مورد وجود نداره. نمی دونم شاید اگه ازدواج های اینترنتی جوری رواج پیدا کنه که کسی اون رو بد ندونه ازدواج برای دخترا خیلی راحت بشه و فرصت هاشون بیشتر بشه.

   اگه این نوع ازدواج فراگیر بشه اتفاقا ازدواجها موفقتر می شوند چون انتخاب ها خیلی افزایش پیدا می کنند.

   ولی متاسفانه همه ازدواج اینترنتی رو بد می دونند! تقصیر خودمونه آخه ما ایرانی ها بی جنبه هستیم. دوستی تلفنی داریم دوستی پیامکی داریم چت معمولا بین دختر و پسرهاست و خلاصه هر چی در عالم هست مال ازش استفاده منفی کردیم و همه رو بدبین کردیم!

   همه رو نسبت به اینترنت بدبین کردیم.
   وب کم خیلی چیز خوبیه ولی نمی دونید با این وب کم چه کارا که نمی کنند!!!

 18. سیما
  پاسخ

  همش الکیه ما هیچ نقشی نداریم ، من خودم کاری نیست که انجامش نداده باشم.تحصیلکردم.خونوادم عالین.اجتماعیم و …. اما چی ؟ فقط کافیه از خونه برم بیرون، این مادر های شریف آقا پسرها پدر منو در آوردن. تا حالا بین ۲۰۰-۳۰۰ تا شماره به مامانای آقا پسرها دادم . اما چندتاشون اومدن خواستگاری؟ ای بابا :((

 19. sayida
  پاسخ

  hi good afternoon all I m looking for a good husband and I would like to marry with so plz help me thanks

 20. vahid
  پاسخ

  با سلام یه استاد دختر دارم که هروقت منو میبینه با نگاهشو روی من قفل میکنه حدودا ۳۰ ثانیه
  نمیدو نم منظورش چیه ولی از این کارش خوشم نمیاد
  لطفا راهنماییم کنید استاد از کن بزرگتره۳

 21. زهرا
  پاسخ

  خب پسراشماچرا ازدواج نمی کنید؟
  کسی ازدواج نمیکنه معلوم نیس مشکل چیه
  من به این خوبی

  • رامین
   پاسخ

   سلام دوستان من پسری ۲۵ ساله هستم مشغول به کار هستم دنباله یه دختر خوب میگردم

   • فاطمه
    پاسخ

    سلام ببخشید شما ساکن کدوم شهر هستید؟

    • فاطمه
     پاسخ

     من دختری ۲۲ ساله هستم دختری هستم که از نظر اخلاق خوبم تا به حال با پسری ارتباط نداشتم عقیده خانواده ام اینه دختر تا قبل از ازدواج نباید با نامحرم دوست باشه برای اشنایی بیشتر قصد ازدواج دارم فقط برامون انسانیت و پاکی مهمه

   • پانیذ
    پاسخ

    مشکل اینه که پسرا تو سن بالا دنبال ازدواج میرن و کسی هم که هم که تا اونموقع بتونه خودشو کنترل کنه کمه و دیگه نمیتونه به ازدواج بسنده کنه شما تو همین سن خوبه که دنبال این مسئله هسی.

  • هادی aidin.malaki@gmail.com
   پاسخ

   من قیافم خوبه ولی وضع مالیم بده تو حاظری با یکی مثل من اذدواج کنی؟!!

 22. mohajer
  پاسخ

  منم پسرم منم دنبال زن میگردم این شناره مه

  • ناشناس
   پاسخ

   سلام خوبی توکلت بخدا باشه فقط بااین کارا زن خوب پیدا نمیکنی بهتره ازدواج ها ازطریق سنتی باشه تاخودت پیداکنی

   • پریسا
    پاسخ

    بابا چقد ساده این شما این بسرا اومدن تیکه میندازن و گرنه خیلی ببخشیدا اگه دختر بخوان مادرشون راحت بیدا می کنن تو این فرووانی دختر

 23. mohajer
  پاسخ

  ۰۹۱——– کی زنم میشه

  • حدیث
   پاسخ

   من زنت میشم اقا مهدی شمارتو به ایمیل من@

   • شیوا
    پاسخ

    واقعاآخه راس میگی؟

 24. ناشناس
  پاسخ

  سلام واقعا چطور باید به خواستمون برسیم ازدواج کنیم ماچیمون ازبقیه کمتره

 25. سارا
  پاسخ

  من ۲۹ سالمه خیلیم ناراحتم

 26. سعید
  پاسخ

  ای بابا فقط حرف حرف من خودم چند بار رفتم خاستگاری اما قبول نکردن نه این که مشکلی داشته باشم نه .اما واقعا نمیدونم شما دخترا دقیقا چه چیزی میخواین

  • فاطمه
   پاسخ

   خب ما کسی رو میخوایم که بتونیم بهش تکیه کنیم با خیال راحت از هر لحاظ بتونه تامین کنه مارو و پشتمون باشه.

   • فاطمه
    پاسخ

    عشق میخوایم پاکی

 27. رامین
  پاسخ

  سلام دوستان :میخوام یه چیزی بگم که قابله توجه دختر خانوما که چرا پسرا ازدواج نمیکنن چون میترسن علتش که این هس که نمیشه به دخترا اعتماد کرد چون خودم تجربه کردم با یه دختر اشنا شدم که هرچی داشتم بالا کشید بدش زد به همه چی بدبخت شدم از من نصیحت به پسرا عاقل باشین قوله دخترا رو نخورین مثلا با گفتن دوست دارم ….. ولی من””

  • سحر خشکله
   پاسخ

   اول از همه باید بگم شما اگه عاقل بودید تو کوچه و خیابون واسه خودت زن پیدا نمی کردی که حالا رودست بخوری و همه دخترا رو بد حساب کنی دوما بهتره به مامی جونت بگی برات زن پیدا بکنه اخه خودت یکبار گند زدی به مالت دوباره تکرارش نکن سوما این طرز فکر خیلی بچه گانست که به خاطر یکی همه بد شن

 28. میترا
  پاسخ

  ب نظرمن دو طرف سو استفاده میکنندنه زن خوب پیدا میشه نه شوهر خوب اما نعمت بزرگی زندگی مشترک خوبی داشته باشیم ازدواج اینتر اشتباه پای یه عمر زندگی وسط شوخی نیس

 29. میترا
  پاسخ

  من ب۲۸ سالم عاشق خانه داریم خیلی وقتا فک میکنم عشق وجود ندارد فقط عشق ب خداوند مرا ب زندگی امیدوار میکند با عجلهازدواج نفرماید وبا کوچکترین مشکل طلاق نگیرید عاقلانه فک کنید خداوند قسمت مارا بر پیشانی نوشته ولی ما لگد ب بختمان میزنیم دختر ب خواستگاری پسرا نرید سنگین باشید

 30. میترا
  پاسخ

  باید شناخت توسط خانواده هم باشه بعد اقایون دنبال دخترای پولدارند ب اون نمیگن زندگی بیشتر ب معامله شبیه دخترا هم ب ماشین پسرا نگاه میکنند بازم اشتباه دخترا ماااشین براتو نمیشه زندگی بیایید منطقی فک کنید من هم یه دخترم نه ب دختر اعتماد دارم ن ب پسرا اایراد از اقتصاد نیس از خودمون بیاید خودمون را اصلاح کنیم

 31. آرزو
  پاسخ

  سلام.۲۴سالمه.شاغلم.خیلی احساس تنهایی میکنم.خوشگل و خوش اندامم.دلم نمیخوادتنها باشم
  آخه پسرا هنه دخترا ک مثل هم نیستن.من فقط دلم میخواد یه پسر خوب تو زندگیم باشه ک آرامشو واس هم تامین کنیم.همین..
  کی دنبال ی دخترخوبه؟؟!

  • انسان
   پاسخ

   من هستم کجا بیام؟؟؟؟

   • مجید دالوند
    پاسخ

    من هستم فقط البته اگه اهل دروغ نیستی از دروغ متنفرررررررمبیا تلگرام

    • فاطمه
     پاسخ

     عالی هس

  • ناشناس
   پاسخ

   من.هستم.تااخرش.کجابیام.ادرس.بده

 32. دنیز
  پاسخ

  سلام.من ۳۳ سالمه! فوق لیسانسم دارم! همش درس خوندم.همیشه هم شاگرد اول بودم! با کسی هم دوست نشدم! همش دام میخواست ازدواج کنم! با همسر آینده ام دوست بشم! ولی هنوز برام اتفاق نیفتاد!

  • پریسا
   پاسخ

   مقصر تو نیستی از بی شوهری مجبور شدی درس بخونی

 33. رها
  پاسخ

  منم مثل خیلیا دنبال یه شوهر خوب میگردم ولی پیدا نیست تواین جامعه شوهر خوب پیدا کردی بچسب ولش نکن آخه بدی ما دخترا و پسرا اینه که اگه یه دختر از سطح توقعاتش بیاد پایین مگن مشکل داره بعدا معلوم میشه اما بخدا این جور نیست دختر خوب وپسر خوب هم پیدا میشه من الان ۳۴ سالمه اما یه خواستگار خوب نداشتم

 34. فاطمه
  پاسخ

  من۲۱سالمه ازنظر روحی و عاطفی نیاز دارم دارم که ازواج کنم و یک تکیه گاه داشته باشم اما فامیلی ندارم که پسر داشته باشن یا اینکه من نمیتونم به اطرافیان بگم که برام کسی رو پیدا کنن ولی خیلی نیاز دارم که ازدواج کنم دوست هم ندارم که با کسی دوست بشم نمیدونم چیکار کنم.

  • خواستگاری
   پاسخ

   سلام فاطمه جان من برای پسرم دنبال یه دختر خوب میگردم می خواستم بپرسم شما کجا زندگی می کنید پسرم ۲۴ سالشه خواستی بهم زنگ بزن خوشحال میشم باهات حرف بزنم

 35. فاطمه
  پاسخ

  چهره خوبی هم دارم و خیلی برام مهم نیست که همسر خیییلی پول داشته باشه درحد یک زندگی عادی کافیه به نظرم

 36. زهرا
  پاسخ

  من ۲۷سالمه دیگه خسته شدم گاهی فک میکنم بهتره خودمو واس تنها زندگی کردن آماده کنم.اما واقعا احساس نیاز عاطفی و جنسی میکنم.
  ما تو فامیلمون پسرخوب نداریم.اونایی هم که هستن سراغ من نیومدن یا نمیان. کل ارتباط مون محدود به چندتا خانواده ست.
  گاهی فک میکنم مشکل اصلیم خانوادمه که ارتباط درستی نتونستن برقرار کنن.البته خودم هم قیافه م معمولیه.
  خسته شدم
  خسته….

 37. دختر خوب میخوام (دانشحو)
  پاسخ

  سلام.من ۲۵سالمه دانشجوی فوق لیسانس هستم دنیال یه دختر خوب هستم البته وضع مالیشونم خوب باشه.دیگه نمیدونم چجوری باید دنبال دختر بگردم خدا میدونه.منتظرم

 38. دانشحو
  پاسخ

  دخترایی که میگن خواستگار ندارن من اعلام امادگی میکنم از استانهای تهران قزوین کرج و زنجان هرکی هست بگه اگه از سایر شهرها هستین بگید

 39. انسان
  پاسخ

  سلام من دنبال یه دختری هستم که باهام بتونه بسازه دنبال کسی که از نظر مالی مشکلی نداشته باشه.در ضمن من الان مادیات ندارم اما ایشالله خدا بخشنده ست و می بخشه….خودم دانشجوی ارشد دانشگاه تهران هستم و عاشق درسم هستم قیافه زیاد برام مهم نیس…فقط عاقل باشد و اهل زندگی در ضمن دیگه خواهشها نگید که خواستگار نیست شما دخترا هم پیش قدم بشین …این ایمیلمه ??????? منتظرم در ضمن بگم که من بیست و چهار سال و ده ماهمه!!! و خدارو شکر سالم هستم از همه جهت…

  • م
   پاسخ

   چیکاره اید?

 40. انسان
  پاسخ

  سلام.چرا خانوم های مجرد نمیان جواب بدن؟؟؟؟؟؟

 41. انسان
  پاسخ

  همسر خوب میخوای من هستم!!!الان شغل ثابت ندارم اما چون یه ترم فوق لیسانسم مونده تموم بشه ب جز این ترم احساس میکنم میتونم خواسته هاتو برآورده کنم…دوست دارم طرف مقابلم اهل زندگی باشه.راستی میشه بفرمائید مال کدوم استان هستید؟؟؟ صفر نه یک نه یک چهار سه یک نه هست شش.

 42. مجید دالوند
  پاسخ

  من دنبال ی دختر معلم هستم قصدم فقط و فقط ازدواجه کسانی ک اهل دروغ یا چاق یا قدشون کمتر از ۱۷۰ هست نیان شمارم بیا تلگرام

 43. مجید دالوند
  پاسخ

  من چیزایی رو ک گفتی رو دارم ولی اهل سفر و نماز و روزه نیستم اخه من زرتشتیم ولی خیلی ب حلال و حرام اعتقاد دارم

 44. امیر
  پاسخ

  سلام
  امیر هستم ۳۴ ساله ساکن نارمک تهران به همراه فرزند هفت سالم
  زندگی میکنم
  اگر خانمی با شرایط بالا مشکل ندارند و تصمیم برای زندگی
  و ازدواج دایمی در شرایط کاملا شرعی و عرفی تمایل دارند
  لطفا با این ایمیل تماس بگیرند

  • Mah23
   پاسخ

   سلام من ۳۱سالمه(متولد۶۵)یبار ازدواج شدم خیلی اذیت شدم هم توی زندگیم هم برای جداشدنم.خصوصیات شما چیه؟فرزندتون دختره یاپسر؟

  • محبوبه
   پاسخ

   من ۳۱سالمه متولد۶۵.یکبار ازدواج کردم و جداشدم.خصوصیاتتون چیه؟فرزندتون دختره یا پسر؟

 45. رز
  پاسخ

  سلام ,من قصد ازدواج دارم ۲۴ سالمه و لیسانس دارم قیافم هم متوسطه

 46. رز
  پاسخ

  درضمن من یه پرستارم اعتماد ندارم به هیچ کسی نمیدونم چرا

 47. جواب ب رز
  پاسخ

  اعتماد کن
  من ۲۴سالمه مجردم میخوام زن بگیرم ولی چیزی ندارم
  خودم دانشجوی ارشد دانشگاه تهران هستم

 48. جواب ب رز
  پاسخ

  شما خانوم اهل کدوم شهری؟؟

 49. جواب ب رز
  پاسخ

  شما باید شک و بزارید کنار،باید با خوبینی ب مسئله بنگری
  درست جامعه الودس اما این دلیل نمیشه ک ب هیچ کس اعتماد نکنید،
  پس خودتونو یکم تغییر بدین،صفر نه یک نه واگر دنبال کسی میگردی ک
  از هر لحاظ سالم باشه من هستم خدمتون.

 50. جواب ب رز
  پاسخ

  خانوم رز نگفتی کجایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 51. مهناز
  پاسخ

  من هم خوشکلم هم قد بلند. تحصیل کرد…ولی تنها

  • جواب ب بهناز
   پاسخ

   جواب بدین مال کدوم شهر هستین؟؟؟

 52. جواب ب بهناز
  پاسخ

  سلام.خب منتظر نباشین توو این زمونه کسی بیاد سراغتون ک همه معیارهای شمارو داشته
  باشه…چی میشه شما خانمها هم ی قدمی بردارین!! بنظر من هر کجا ی پسر سالم پیدا کردی پیش قدم شو نگران نباش هیچ اتفاقی نمیافتد… من خودم مجردم ولی خیلی دوس
  دارم ک ی دختر خوب بیاد و خودشو برام معرفی بکنه و …ولی خب کوو؟؟؟
  بهت پیشنهاد میکنم این کارو بکنی،البته اینم بگم ک قرار نیس همیشه پسر بیاد خواستگاری یا…دخترم میتونه در این مورد پیش قدم بشه…
  البته شما بهناز خانوم بچه کدوم شهر و استانی؟؟؟
  منم تحصیل کرده ام هم خدمتمو تموم کردم و خونه هم دارم البته ی ترم درس دارم تو ارشد و فعلا ماشینم ندارم.

 53. abs
  پاسخ

  براتون بهترینها رو ارزو میکنم دعایم کنید

 54. ناشناس
  پاسخ

  پسری هستم ۲۲ساله میخوام ازدواج کنم اما متاسفانه دختر خوب پیدا نمیشه

 55. م
  پاسخ

  من لیسانس متولد ۷۱
  قد ۱۶۸وزن۶۵
  خانواده خوب بچه درس خون اهل به حجاب و نماز و فقط میخوام پسر خوبی باشه و کار مناسب داشته باشه.خونه و ماشین هیچی نمیخوام.اما هر کی میاد خواستگاری یا دختر باز هست یا کارش مناسب نیس یکی کمک کنه

 56. م
  پاسخ

  وضع مالی پدرم مناسبه و پسر خوبی باشه از لحاظ مالی خانوادم کمکش میکنند .
  امسال هم تصمیم دارم کنکور بدم واس پرستاری
  از مهندسی ک چیزی حاصل نشد.
  از قیافه و هیکلو هیچی کم ندارم
  اما خب متاسفانه متاسفانه خواستگارا اون جور ک آدم میخواد نیستند
  اصلا معلوم نیست این پسرها بر چ اساس زن انتخب میکنند

  • علی
   پاسخ

   سلام آدرس بده بیام خواستگاری

 57. ناشناس
  پاسخ

  من دخترم و ۲۷سالمه ،هم تحصیلکردم و از نظر ظاهر خوبم،و تا الان یه خاستگارم نداشتم،من فک میکنم اجتماعی بودن خونواده یادم خیلی تاثیر داره تو این مورد خاستگار و از این حرفا…ولی خب دلیل نمیشه که ناامید باشم خدا بزرگه،اگه بخاد یکی میفرسته دا

 58. رزا
  پاسخ

  من دخترم و ۲۷سالمه ،تحصیلکردم و از نظر ظاهر خوب،ولی تا الان یه خاستگارم نداشتم به نظر من اجتماعی بودن خونواده ی دختر یا پسر در مورد ازدواج خیلی تاثیر دارن،(خونواده ی من آدمای اجتماعی نیستن)ولی دلیل نمیشه ناامید باشم..خدا بزرگه…اگه بخاد یکی رو میفرسته دا

 59. جواب ب م
  پاسخ

  سلام.خب منم خونه دارم هم فوق لیسانس.خدمت تموم کرده،
  اهل دودم نیستم.ولی یکم کم رو هستم نمیتون

 60. جواب ب م
  پاسخ

  سلام.خب منم مجردم.فوق لیسانسم،خدمت تموم کرده،خونه دارم یعنی بابام برام درست کرده،ولی پول عروسی ندارم

 61. جواب ب م
  پاسخ

  شما اهل کجایید؟؟؟

 62. جواب ب م
  پاسخ

  زن پیداکنم،البته دوس ندارم از فامیل بگیرم
  از غریبه خوشم میاد.

 63. مرد زندگی
  پاسخ

  سلام
  من ۲۵ساله اعلام امادگی برای ازدواج میکنم
  فوق دارم اهل دود نیستم
  خونه دارم
  شغل اداری ندارم فعلا اما ب زودی انشالله خواهم داشت
  در یک کلام اهل زندگی هستم
  از استان زنجان هستم.و از استان های قزوین کرج تهران و زنجان اگر کسی هست …هستم خدمتون.

  • ندا
   پاسخ

   سلام خوبی؟من سالمه از ابهر…

   • پریسا
    پاسخ

    بابا زرنگ

   • ناشناس
    پاسخ

    سلام خوبی؟

 64. میثم
  پاسخ

  ۲۶سال
  از استان س وب
  ان شاالله عاقبت بخیری نصیب هممون بشه

 65. مرد زندگی
  پاسخ

  سلام
  کسی نیس با یه مرد پاک ازدواج بکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  خدایا برسون…………

  • ناشناس
   پاسخ

   من حاضرم

  • مهتاب
   پاسخ

   مگه داریم؟؟؟؟مگه میشه؟؟؟

   • ناشناس
    پاسخ

    سلام منم قصد ازدواج دارم ۳۰ سالمه قیافه و موقعیت اجتماعی خوبی دارم

  • مهتاب
   پاسخ

   من هستم

 66. ادم
  پاسخ

  سلام.کسی شوهر خوب نمیخواد…؟؟
  ب خدا منتظرم….

 67. ادم
  پاسخ

  اینجا هیچ دختری نیس واسه زندگی؟؟؟؟؟؟؟؟

  • ناشناس
   پاسخ

   من هستم

 68. لیلی
  پاسخ

  پسرا مثله جای پارک ماشین میمونن که خوب هاش همه پر شده توی دوره ای که ما دانشجو بودیم همه مون درس خون بودیم بیشتری ها هم رفتن خارج از کشور یه چند تایی هم با هم ازدواج کردند الان به این نتیجه رسیدم که اونها یه چیزهایی از اینده میدیدن که ما ندیدیم چون واقعا پسرهای موفق و مناسب جهت ازدواج از ایران رفتن و یه عده ادم پر مدعا اینجا موندن پسرهایی که هیچی ندارند خودشون و دنبال دختر پولدار تحصیل کرده میگردن.کلا هم سطح اعتماد به نفس جامعه پایین که فک کردیم حالا که ازدواج نکردیم چقد بدبختیم لابد.من فک میکنم الان که مجردیم یه امکانات و تسهیلات و کارو باری برا خودمون داریم که با ازدواج با این پسرهای بی مسئولیت همینم ممکنه به باد بدیم.پسرا اصن معلوم نیست با خودشون چند چندن حالا چه برسه بخوان یه خانم رو هم مدیریت کنن و به قول خودشون خوشبخت.خلاصه که پسر خوب نیست

 69. اقا
  پاسخ

  سلام.لیلی خانوم باهات مخالفم،
  پسر خوب هست!!!!
  من،اولا دارم فوق میگیرم توو بهترین دانشگاه ایران…
  دوما خدارو شکر از هر نوع دود و الکل و… ب دورم!!!
  خونه توو شهرمون دارم ی پرایدم دارم ک واسه شروع زندگی کارمونو راه میندازه
  مهم اینه ک الان دختر سالم کمه،دختری ک ب گونه ای تحصیل کرده باشه،اهن پرست نباشه…

  • پانیذ
   پاسخ

   منم همه شرایطو دارم

 70. اقا
  پاسخ

  اگه هستی بسم الا…

 71. اقا
  پاسخ

  ب خاطر دختر خوب ب تهرانم میام،البته شهرمون تا تهران دو نیم ساعت فاصله داره.
  دختری میخواهم فقط عاقل باشه.

 72. سارا
  پاسخ

  ۲۱سالمه .نمیدونم چمه اما ب جنس مخالف احتیاج پیدا کردم ی شریک خوب میخوام…..کسی ک بشه بهش اعتماد کرد نه درحد شعار

 73. اقا
  پاسخ

  سلام
  منم نیاز ب زن دارم از تهران زنجان قزوین کرج
  میخوام

 74. اقا
  پاسخ

  هر کی هست اعلام کنه،

 75. اقا
  پاسخ

  بگید اعلام کنید
  معرفی کنید
  مناظریم

 76. اقا
  پاسخ

  سلام.هر کس یه شوهر خوب، تحصیل کرده، نجیب، سالم ، خوش اخلاق، ازاد اندیش ، و ….میخواد اعلام کنه
  من اعلام امادگی میکنم
  زن مورد علاقه من ،از تهران،قزوین،زنجان،کرج باشه،
  فقط در یک کلام ادم باشه، و علاقه فکر بکنه،و اهل زندگی باشه
  اخرسرم با اخلاق باشه…
  من خوشبختش میکنم.
  هستی بسم الله
  منتظرم…
  البته من هر روز ب این سایت سر میزنم،

  • سمانه
   پاسخ

   من قزوین هستم کارشناسی حسابداری دارم

   • ناشناس
    پاسخ

    سلام من یه دختر ۲۸ ساله هستم از تهران یه پسر طلاقی دوست دارم همسرم باشه

   • ناشناس
    پاسخ

    سلام خوبین؟

 77. pari
  پاسخ

  دوست دارم زود ازدواج کنم نمیدونم چرا

 78. سعید
  پاسخ

  سلام،دوس دارم زود زن بگیرم نمیدونم چرا

  • پریسا
   پاسخ

   این پسر فقط اومدن رد گم کنن خواهش می کنم از آدمین پست هاشونو حذف کنه مشکلات دختر رو بنویسه تا مسولین کاری کنن

 79. نیلوفر
  پاسخ

  ازدواج فقط به شانس بستگی داره

 80. حمید
  پاسخ

  سلام،من هم در سن ازدواج هستم ولی نمیدونم چ جوری پیدا کنم
  اگر کسی هست اعلام کنه.

  • ناشناس
   پاسخ

   سلام من همدوست دارم ازدواج کنم

 81. گلناز
  پاسخ

  سلام،من هم شوهر میخوام
  فوق دارم،قدبلندم،ی دختر خوب هستم از همه نظر…

 82. سمانه
  پاسخ

  من ۲۲سالمه از قزوین،کارشناسی حسابداری دارم،مدرسه غیر انتفاعی مدرس زبانم،یه پسر با تحصیلات و با شعور و وضع مالی نسبتا خوب ک بشه زندگی کرد باهاش

 83. رضا
  پاسخ

  سلام من یک تک فرزند می خوام وضع مالی اش متوسط باشه چون خانواده ی ما پر جمعیت است دوست دارم همسرم تک باشه خانه دار. باشه کارمندم نباشه تحصیلاتشم درحد دیپلم تا لیسانس اگه پیدا شد به من معرفی کنید

 84. علی
  پاسخ

  سلام منم زن میخوام کسی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 85. مرجان
  پاسخ

  گاهی فک میکنم ازدواج شانس میخوات…که ما نداریم…هرکی منو میبینه یه عالمه تعریف میکنه اما واسه ازدواج فامیل هست که دوست ندارم غریب هم اصن کسی نیست که بخوات بیاد…به نظرم اعتمادی هم به دوستیه قبل ازدواج نمیشه کرد…
  من ۲۰سالمه هم چهرم خوبههم خوش پوش هستم و صریحا ازم تعریف میشه اما اونی که میخوام نیست

 86. علی
  پاسخ

  سلام
  سمانه خانوم من هستم شهرمون یه ساعت از قزوین فاصله داره
  ….

 87. مادر
  پاسخ

  سلام یک دختر دارم پزشکی تهران میخونه اصلا با جنس مخالف به جز موارد درسی حرف نمی زنه خیلی زیباست نمیتونه به کسی اعتماد کنه قد بلند داره چشم عسلی دوست داره با هم رشته ای ودرس خوان و با صداقت ازدواج کنه خدا کنه نفهمه من اینا رو نوشتم میتر سم گوشه گیر بشه ۲۳سالشه خودش هیچ چیز به جز درس براش مهم نیست به راستی چه باید کرد

 88. یکتا
  پاسخ

  کسی هست شوهرم شه اخه من حتی دوست دختر هم ندارم خیلی بدبختم

  • محمد
   پاسخ

   آقا ومتولد مهر۵۷ هستم دنبال همسری شاغل که در کرمانشاه زندگی کند هستم

   • بیتا
    پاسخ

    سلام من دوست دارم ازدواج کنم ولی مرد خوب نیست

 89. ناشناس
  پاسخ

  سلام ب همه ..دوستان خیلی دلم گرفته .دارم دق میکنم.این چه وضعیه اخه از یکی که خوشت نمیاد سیریشه, از یکی که خوشت میاد نمیاد اخه چیکار کنیم دارم دق میکنم ..من هم قیافه دارم .هم تحصیلاتم هست اما اونی ک میخام تو دلمه خدایا چرا نمیاد ..چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 90. مهسا
  پاسخ

  سلام.من۲۵ سالمه فوق لیسانسم قیافمم بد نیست .خوبم وضع مالیمونم خوبه خداروشکر .تک دخترم اگر پسری از زنجان بود دوس دارم باهاش اشنا شم .خودمم از زنجانم

 91. فاطمه
  پاسخ

  من خانم هستم یه بار هم ازدواج کردم وب شوهرم بعد از چهار ماه ازدواج مون تصادف گردو فوت کرده خراسانی هستم وحاضرم با کردیم که حق طلاق رو به من بده ازدواج کنم شغل وثروت وتیپ هم برام مهم نیست

  • ناشناس
   پاسخ

   من هستم

 92. مرتضی
  پاسخ

  سلام ۳۰ سالمه ،،یه خانم معلم برا ازدواج میخوام،،،ایدی تلگرامم

 93. فاطمه
  پاسخ

  سلام من یه دختر ۱۸ساله هستم دیپلم کامپیوتر دارم جای ک من زندگی میکنم دخترا رو زود شوهر میدن همه دوستام و بیشتر دخترای فامیل ازدواج کردن اونا هم ک ازدواج نکردن خواستگار زیاد دارن ولی من خواستگاری ندارم من ب حجاب خیلی اهمیت میدم کم توقع ام فقط ایمان و اخلاق و راستگویی واسم مهم بقیه چیزا واسم مهم نیست خدا خودش روزی رسون ب نظرتون چیکار کنم

  • محسن
   پاسخ

   سلام خوب هستی میتونی شماره بدین صحبت باهم دیگه کنیم ببینم میتونیم به تفاهم برسیم

 94. مینا
  پاسخ

  مگه هنوزم کسی ازدواج میکنه . واسه من با اینکه ظاهرم اصلا بد نیست هیچ خواستگاری نیامده دلیلشم هیچ وقت نفهمیدم.

  • متین
   پاسخ

   سلام باید فن بدست آوردن دل پسرا رو بلد بشی پسر روی چشم حساس هست اگر جایی پسر خوبی دیدی برو جلو ازش یک ادرس مشخص مانند یک اداره و .. بپرس وقتی داره جواب میده مستقیم به چشمانش نگاه کن رو برنگردان بدانکه پسر از راه چشم عاشق میشه

   • مهتاب
    پاسخ

    آدم خجالتش میاد منک ب خیلی از پسرا ومردا تو خیابون نگاه نمیکنم روم نمیشه!!

 95. مریم
  پاسخ

  من ۳۹ ساله هستم به ظاهرم اصلا بد نیست. خیلی هم توقع هستم ولی هیچ خواستگاری نداشتم. هرکاری هم کردم نشد که نشد.از مشهد هستم واقعا اگر کسی واسط هایی برای ازدواج در مشهد میشناسه بهم بگه خیلی لطف میکنه و واقعا ازش ممنون میشم.

 96. ژانوارژان
  پاسخ

  بابا برید جمش کنید !دخترخانمها رو میگم من ۳۳ سالمه دیپلمه هستم و شغلم ازاده بازاریم ، درامدم خیلی خوبه ماهی ۳۰ – ۲۵ میلیون تومان خونه شخصی بهترین نقطه شهر دارم ماشینمم که خیلی از اون بچه مایه دارهای تهرانی ارزوشون فقط باهاش یک عکس بگیرند (بنتلی ۱۲ سیلندر البته پلاک منطقه آزاد ) فقط ششتا کارمند لیسانسه دارم که برام کار میکنند خانواده دارو اصل نسب دارم هستم از نظر قیافه و هیکل هم از نظر خودم چیزی از جوکلونی کم ندارم و علان هم ۶ ساله دنبال همسر میگردم ولی خانوادم هر کجا که زنگ میزنند همه دخترا بقط یک چیز میخواند شوهر کارمند و لیسانسه میخواند البته بجز ۵-۶ مورد که انها هم به معنای واقعی کلمه یا ترشیده بودن ( سنشون از من بیشتر بود ) یا یه چند تا دختر کج و کوله . حالا میایید اینجا برامون مضلوم نمایی میکنید . برید جمش کنید این بساتو.

 97. محسن خان
  پاسخ

  خدا وکیلی همه رو درک میکنم ولی خیلی خنده دارید . ارزوی خوشبختی میکنم برا همه ولی من یه نظری دارم پسرا کمتر برای ازدواج دنبال دخترایی هستن که زیبایی خودنشونو به نمیایش میزارن منظورم بد حجابی و تریپ تحریک امیز هست خلاصه بهتره زیبایی و درست حفظ کنن و سعی کنن خوش صحبت و حجاب بهتری داشته باشن . زیرا دیگه نمیشه به هرکسی اعتماد کرد . ببخشید امیدوام منظورمو فهمیده باشید. ارزوی خوشبختی

  • پریسا
   پاسخ

   دخترا چرا تو بای خودتون وا نمیستید در اینده میبینم موج زیادی از دختر ها بی شوهر میموند چون جمعیت دختر ها زیاده شایدم بیشترین جمعیت دختر هارو ما تو جهان داشته باشیم ببینید نباید چون دختر زیاد نسبت بهم گله مند شیم از هم دیگه بدمون بیاد یا اگه بی مسولیتین برید داد بزنید چون حق شماس یا اگه می خوای مستقل باشید روی بای خودتون بدون شوهرم والا میشه زندگی کرد اینقد نگید فلان کار کنیم مرد می خواد فلان کارو کنیم مرد می خواد باید مثل مرد باشید قوی محکم

 98. ساناز
  پاسخ

  خوش تیپم جوون موندم زیبا هستم

 99. ساناز
  پاسخ

  اگه کسی بود به این شماره بیاد تلگرام

  • بریسا
   پاسخ

   تو واقعا فک نمکنی با انتشار شماره تلفن از ت سو استفاده بشه !!

  • محمد
   پاسخ

   سلام

 100. باران
  پاسخ

  سلام منم یه دخترم سنم۲۹ سال هست تا الان هزارتا خواستگار داشتم چونکه از خانواده خخخیلی خوبی هستم و خودم هم اگه تعریف نباشه از همه لحاظ خوبم قدم ۱۶۰ظاهرم خوبه چشمام هم درشت و خوشکله رنگ چشمام مشکیه
  اگه تعریف نباشه ولی تا الان قسمت نشده با کسی ازدواج کنم دختر متوقعی نیستم فقط دوست دارم با اونی ازدواج کنم که با اخلاق و خانواده دار باشه

  • ناشناس
   پاسخ

   منم همینطور میخوام کسی هست

 101. ارمینا
  پاسخ

  ببخشید من یک سوال دارم از اقا پسرا…. منظورتون از اینکه خودمون یکم پیش قدمشیم چیه؟؟؟ ..من ۱۷ساله هستم و رشته ام هم ریاضی فیزیک هستش و به لطف خدا ان شا الله میخواهم دبیر ریاضی بشم..بعدش اگر ما این مارو کنیم نمیگین دختر سبکی هستیم… یا اگر هم نکنیم میگن خیلی خودمون رو میگریم..
  لطفا جواب سوالم رو بدید…

  • Tm
   پاسخ

   سلام منم میخوام ولی نمیشه

 102. باران
  پاسخ

  به نظر من پیش قدم شدن برای دختر جایز نیست اگه این کارو هم انجام بده و با طرف مقابلش ازدواج کنه مطمین باشه اگه شوهرش به روش هم نیاره ولی همیشه با خودش میگه زنم خودش منو خواست

 103. علی
  پاسخ

  سلام
  منم با نظر باران موافقم.الان مردا فقط دنبال بهونن.که زنشونو بکوبن.البته با نیشو کنایه منظورمه

 104. ناشناس
  پاسخ

  خدا یه عقلی به همتون بده .

  • فاطمه
   پاسخ

   منم شوهرمیخوام
   اماچراکسی شمارش نزاشته

   • متین
    پاسخ

    از مهریه می ترسند

  • فاطمه منفرد
   پاسخ

   منم شوهرمیخوام
   اماچراکسی شمارش نزاشته

 105. علی
  پاسخ

  چرا اینجا امکانش نیس تا دختر پسرهای مجرد که واقعا قصد ازدواج دارن اشنا بشن

 106. محمد
  پاسخ

  سلام من ۲۶سالمه مهندسی مکانیک مشغول ب کارهم هستم ی چند مورد خانوادم اقدام کردن موافقت حاصل نشد خانواده طرف راضی بودن اما خانم دوست دارن درس بخونن…بازخانما میگن شوهر…

  • نسترن
   پاسخ

   همش چرته.دوستم بای پسری دوست بودبعدیک سال عقدکردن.حالاهی بگین دختربایدعفیف باشه.

 107. ناشناس
  پاسخ

  سلام
  من نوزده سالمه. دانشجو هستم. اما تا حالا خواستگار نداشتم. البته از نظر قیافه خودمم قبول دارم مالی نیستم. ولی خیلی سر این قضیه ناراحتم.

 108. الف
  پاسخ

  سلام من نوزده سالمه دانشحو هستم ولی تا حالا خواستگار نداشتم
  به نظرتون چیکار کنم؟؟؟؟؟

 109. الف
  پاسخ

  آنچنان قیافه ای ندارم ولی اگه قرار باشه همه ی پسرا برن خواستگاری دخترای خوشگل پس تلکیف ما چی میشه؟ بالاخره ما هم باید ازدواج کنیم دیگه …
  به نظرم الآن همه چی به پول و قیافه س
  که ما هم هیچکدومشو نداریم

  • مهتاب
   پاسخ

   منک پول وقیافه داشتم چرا بدبخت شدم الانم ک جداشدم هرکی میاد طرفم پیشنهادش دوستیه.خیلی ناراحتم.نمیخام آلوده بشم.فقط شانس داشته باشی حله

   • الف
    پاسخ

    من تو هیچ جای زندگیم شانس نداشتم که این بخواد دومیش باشه. اگر هم یه خواستگار پیدا شه ، همینکه شرایط زندگی منو ببینه میره

  • مهتاب
   پاسخ

   منک پول وقیافه داشتم چرا بدبخت شدم فقط شانس باشه حله

 110. فاطیما
  پاسخ

  بچه ها من سایت رفتم ولی واقعا چرتو پرته.من ۲۴ سالمه‌.تحصیلکرده قیافه خوب اجتماعی‌.دقیقا مشکل سحر رو هم دارم.خانوادم با کسی رفت و آمد نمیکنن.خودمم جایی نمیرم.از ۲۲ سالگی توو سایتم رفتم.اما توو سایتهمسریابی هیچ کس دنبال ازدواج نیست.اگه بود من شرایطم خیلی خوب بود با من ازدواج میکردن

 111. شروین
  پاسخ

  سلام.روزتون بخیر.بخدامن هدفم از اینجا اومدن این بود که چطور جشنی بگیرم تا تک باشه ولی از اینجا سر در اوردم.بخدا اگه هنمچین دخترای پاکی هم هست من حاظرم باهاشون بیشتر اشنا بشم.۲۴ سالمه اهل تبریز هستم.دوتا مغازه دارم شغلمم بازاریه.خونه و ماشینم دارم با یه باغ خوشگل.به مولا قسم از اولم روپای خودم وایسادم هیشگی دستمو نگرفته.از نظر قیافه و تیپ هم حرف ندارم.اگه واقعا موردی بود که در حدم باشه خوشحال میشم باهاشون…قصدمم ازدواجه.مهمم نیست که مال کدوم استانه .

 112. Pppp
  پاسخ

  چرا مسئولین توجه نمیکنن به ما جوونا چراکاری نمیکنن

 113. ***
  پاسخ

  سلام دنبال خانم معلم و با اخلاق و اهل زندگیم

  • مهسا
   پاسخ

   سلام ۳۶ ساله اهل کرمانشاه و معلم هستم
   قصدم ازدواجه ولی مورد مناسب که به سن من هم بخوره خیلی کمه نمیدونم باید چه کار کرد.

   • مهدی
    پاسخ

    سلام منم ۳۷ سالمه دیپلم دارم وشغلم ازاده وازهمه لحاظ انسان پاکیم اگ موافقی آدرس بده تاباهم صحبت کنیم

 114. بهرام
  پاسخ

  باعرض سلام و ادب
  بنده به یک زن با حیا و خوش برخورد نیاز دارم.که اهل دوز کلک هم نباشه.سن برام مهم نیست. ساکن قم هستم .توضیحات کامل رو تلفنی خواهم داد.

  • مهتاب
   پاسخ

   من اهل کلک نیستم ولی یبار ازدواج کردمو حسابی اذیت شدم بخاطر همون سادگی ک میگین

 115. سمانه
  پاسخ

  نگران نباشید دوستان هرچی تو تقدیرمون نوشته همون برامون اتفاق میفته باخوندن سوره طهروز با خوندن ۴۰روز زیارت عاشورا انشاالله خدا خودش شخص مورد نظرو جلومون میزاره

  به امید خوشبختی همه جوونا

  • الف
   پاسخ

   این دعاها واقعا تأثیر داره؟ اگه با خلوص نیت بخونیم ، واقعا کسی پیدا میشه؟؟؟؟

 116. ناشناس
  پاسخ

  من شوهرمومن واقعی می خوام که کاررسمی داشته باشه من خوشکل وقدبلندم ولیسانس دارم خواستگاردارم ولی خوشم نمیاد

 117. الهام
  پاسخ

  سلام. من ۲۱ سالمه فقط یه خواهر دارم پدر مادرم فرهنگی هستند. خودم هم دانشجو معلمم و سال اینده میرم سرکار استخدام رسمی. دوست دارم همسرم تحصیل گرده باشه شغل مناسب و وضع مالی هم متوسط یا خوب مثل خانواده خودمون باشه. اهل قم هستم کسی بود پی ام بده

 118. نازنین
  پاسخ

  می گن دختر سالم کمه ولی خودشون دنبال همونایی هستن که باهاشون گرم میگیرن…هیچ کس دیگه دنبال نجابت نیست، خوب بودن گناهه. کسی که نجابت داره و بهش هزارتا برچسب می زنن که ارتباط اجتماعیش پایینه، که بلد نیست حرف بزنه، که کمرو هست، که بی عرضه هست،…

  • الف
   پاسخ

   آره واقعا همینه

   • ناشناس
    پاسخ

    دقیقا اینه

  • مهتاب
   پاسخ

   کاملا درست گفتی

 119. ميم
  پاسخ

  من دنبال یه مرد خوب هستم برا ازدواج کسی هست پول و اسم و رسم واسم مهم نیس

 120. الهام
  پاسخ

  سوالهایی که نوشته شده اگه من بخوام بهشون جواب بدم همه ی
  جوابام منفی میشه.

  اینارو هم که درنظر نگیریم من یه سری توقعاتی دارم
  یکی این که بهم اعتماد داشته باشه و درکم کنه و خوش اخلاق باشه
  که هیچ کس اینطوری نیس.

 121. مریم احمدی
  پاسخ

  سلام برای منم دعا کنین

 122. عروس وب (مدیر سایت)
  پاسخ

  سلام . در ازدواج های اینترنتی باید خیلی دقت کنید فرهنگ خانواده ها چقدر به هم دیگر نزدیک هستند . از بابت خواستگارتون باید تحقیق تون کاملتر باشه . کارشون تو خارج چی است و چی کار میکنند .پایبندی شون به تعهدات زناشویی تا چه حدی است . الان چون شما قصد ازدواج دارید احتمالا تمام گزینه ها به نفع خودتون تمام کنید و خودتون را با بعضی افکار و جواب هاتون قانع کنید . ولی ازدواج موفق بعد از یکی دو سال خودش رو نشون میده . اون موقع که همه چی برای همدیگر عادی شده باشد . و مشکلات و اخلاقیات و فشار زندگی … بروز میکند .باید ببینید شما و پسره تا چه حدی به خانوادتون وابسته هستید . پسره بیشتر به حرف خانواده گوش میده یا به حرف شریک زندگیش (البته باید از تجربه بزر گتر ها استفاده کرد ولی بعضی هاشون هستند بعضی مسائل را نمیدونند ). چون بعضی خانواده ندانسته در زندگی بچه هاشون دخالت میکنند .یعنی این مورد چند بار دیده ایم که یکی به طلاق منتهی شده یکی هم نزدیک طلاق پیش رفته بود . که یکی مقصر طرف دختره بوده و یکی هم مقصر طرف پسره بوده است .
  به نظر من زوجها تو زندگی باید تفاهم داشته باشند و به تمام قوانین زندگی زناشویی پایبند باشند.

 123. ناشناس
  پاسخ

  چ سایت خوبی.منم مجردم ازدواج خیلی سخت شد برام. ۳۵سالمه. کسی باور نمیکنه هنوز مجرد موندم

 124. مهتاب
  پاسخ

  لطفا ی راهی برای آشنایی محترمانه پسراو دخترا قراربدین.اینجور خانمایی ک واقعا نجیبند سرشون کلاه میره هیشکی نمیاد طرفشون.مثلا دختر همسایه ما چون خیلی مد روز ومانکن بود تو خیابون سه بار شوهر کرد!من موندم اعتقاداتمو نگه دارم یا مث اون بشم!

 125. مهتاب
  پاسخ

  لطفا ی راهی برای آشنایی محترمانه پسراو دخترا قراربدین.اینجور خانمایی ک واقعا نجیبند سرشون کلاه میره هیشکی نمیاد طرفشون.مثلا دختر همسایه ما چون خیلی مد روز ومانکن بود تو خیابون سه بار شوهر کرد!من موندم اعتقاداتمو نگه دارم یا مث اون بشم!دیدگاه من رو لطفا قراربدین

 126. پانیذ
  پاسخ

  من همه شرایط دارم

 127. باران
  پاسخ

  من دلم خواستگار میخواد خدا کنه یکی بیاد دارم دیوانه میشم

 128. باران
  پاسخ

  برای منم دعا کنید من شوهر میخواااااااام

 129. فاطمه
  پاسخ

  سلام واقعاچراکارمابه اینجاکشیده

 130. مریم
  پاسخ

  به نظرم خوب ولی پسر خوب کم پیدا میشه اگه پیدا کردین به منم خبر بدین

 131. فاطیما
  پاسخ

  دنباله یه شوهره خوب میگردم.که باغیرت باشه.وکاره خوب داشته باشه.۳۸سالمه.اگه هست بفرما

 132. فاطیما
  پاسخ

  چی شدپیدانمیشه!!!!؟

  • حسن
   پاسخ

   آیا میتونی شماره یاآدرس بدی

 133. ناشناس
  پاسخ

  سلام خداقوت از این همه امید.‌..پس کو توکل بخدا و معجزه ی عیسوی ربنا هب لنا من ازواجناو ذریاتنا و هب لنا مند لدنک رحمه انک انت الوهاب به امید خوشبختب همه دختر و پسرهایی که تواولویت یا لب مرزند یا از لب مرز گذشتن وعده ما هرشب جمعه به نیت تعجیل در فرج ولی عصر و مشگل گشایی از وربخت هایی که دارن دشمن شادمیشن ۱۰۰صلوات

 134. مینا
  پاسخ

  سلام ۳۷ سالمه مجردم و معلم ولی اصلا خواستگار ندارم نمیدونم چکار کنم همیشه میگن معلم ها زیاد خواستگار دارن ولی کو دریغ از یه آدم خوب

 135. Sima
  پاسخ

  از هر نظر خوبم؛ ظاهر؛قیافه؛تحصیلات؛خانواده طوری که همه تو فامیل تعجب میکنن چرا ازدواج نکردم فقط یه مشکلی که دارم اینه که از نظر مالی یکم ضعیفیم؛ ولی از هر نظر آماده ازدواجم؛ نمیدونم چرا خواستگار خوب ندارم

 136. محسن
  پاسخ

  من پسری هستم ۲۹ ساله دختره خوب خوش اخلاق میخوام واز نظر مالی هم خوب نیست ایا کسی هست

 137. Amir
  پاسخ

  بنده شاغلم ودنبال خانم خوش اخلاق و خوش قیافه و شاغلم کسی هست بهم بگه.خودمم باشخصیت و مهربونم

 138. صبا
  پاسخ

  منم مشکل شماهارودارم، همش گفتن سربه زیبا خوب ومتین باش قسمتت یه پسرخوب میشه ولی آخرعاقبتمون این شدودخترای بی حجاب دنیایی ازخواستگارهیچکسم به فکرماهانیست

ارسال دیدگاه