همکار تبلیغاتی خانم در تمام کلان شهرها مخصوصا درشهرهای تهران و کرج نیازمندیم

1 –  ( لطفا پروفایل خود از طریق فرم تماس زیر برای ما ارسال نمایید. در پروفایل خود ارسال تمامی موارد زیر لازم هست ) در شماره ( 10- شغل درخواستی ) ,  حتما همکار تبلیغاتی قید گرددد.

دوستانی که علاقه ای برای فعالیت به عنوان همکار تبلیغاتی را ندارند متن زیر را مطالعه کنند

2-  گروه سایت های ما بخصوص سایت عروس وب در راستای گسترش فعالیت های خود به تعدادی همکار آقا و خانم نیازمند هست. ما اختیار را برای شما داده ایم اگر شما در شغل خاصی تبحر دارید  (لزومی ندارد که مرتبط با سایت عروس وب و خانم ها  باشد) و به عنوان همکار تبلیغاتی نمیتوانید در سایت عروس وب فعالیت بکنید یا شغل مورد دلخواه شما نیست , خواهشمند است پروفایل خود را برای ما ارسال نمایید  تا دراولین فرصت و زمانی که موقعیت شغلی مرتبط با پروفایل شما را ایجاد شد با شما تماس گرفته شود.برای این مورد جنسیت مرد و زن مهم نیست .

3- در صورتی که ایده ای در نظرتان هست که با همکاری ما میتوانید اجرا کنید از طریق فرم تماس زیر برای ما ارسال نمایید تا بررسی و  امکان سنجی شود و نتیجه برای شما ارسال گردد.

موارد لازم در پروفایل :

1 – نام و نام خانودگی  2- شماره تماس همراه  3- تلفن ثابت   4-ایمیل فعال   5- سن   6- سطح تحصیلات   7-رشته تحصیلی 8- محل سکونت 9 – سوابق شغلی  10- شغل در خواستی  11-توضیحات لازم در مورد تخصص  یا شغل مورد دلخواه تان و دیگر توضیحاتی را که لازم میدانید .

پروفایل خود را از طریق فرم تماس زیر برای ما ارسال نمایید .

 

ایمیل ما niaz_iran@yahoo.com

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما