آموزش تصویری برداشتن ابرو به روش حرفه ای از نظر سانی ابروهای پر بسیار زیبا هستند و ظاهر خوبی دارند ولی وی می گوید کسانی که ابروهای پرپشتی نیز ندارند می توانند با پیگیری چند مرحله به فرم دلخواه ابرو برسند و با آرایش ابرو به آنها عمق بیشتر داده و جاهای خالی را بپوشانند.

 

روش ابرو برداشتن

روش ابرو برداشتن

خانم سانی  ، از جمله ابروکارهای مشهور دنیا است که تاکنون مشتری های مشهوری از جمله ریحانا و شاهزاده خانم های سعودی را داشته است.

وی چند ترفند و نکات استفاده از موچین و مداد را در آرایش ابرو توضیح داده است:

 

خوب شروع کنید

روش ابرو برداشتن دخترانه

روش ابرو برداشتن دخترانه

شکلی که می خواهید به ابرو بدهید، پیش از برداشتن در ذهن تجسم کنید.  خانم سانی در این باره می گوید:”سر ابرو باید هم ردیف با استخوان بالای بینی باشد.

 

به خود راهنما بدهید

اصلاح ابرو خانم ها

اصلاح ابرو خانم ها

پیش از ابرو برداشتن، آن را با مداد پر کنید. به گفته سانیا: “با این کار، ابرو را زیادی برنمی دارید” وی با استفاده از مداد اریب خود به صورت زاویه عمودی از سر ابرو که پهن شده و رفته رفته باریک تر می شود خطی می کشد. او می گوید:”کمان ابرو باید در نقطه سه چهارم مسیر برگشت از استخوان بینی باشد. از آنجا دم ابرو باید باریک تر شود و زاویه چشم را دنبال کند.

 

به بالا شانه کنید

طریقه ابرو برداشتن

طریقه ابرو برداشتن

پس از کشیدن شکل دلخواه ابرو، با استفاده از قلمی همانند قلم ریمل، موهای ابرو را برای حجم بیشتر به بالا شانه بزنید.

 

موهای زائد را با موچین بردارید

طریقه براشتن ابرو تصویری

طریقه براشتن ابرو تصویری

پس از پرکردن و شانه کردن ابرو، موهای زائد اطراف را با موچین سرکج بردارید. اگر تازه کار هستید تنها موهای زیر ابرو را بردارید و به بالای آن دست نزنید. این ابروکار ماهر می گوید:”اگر به صورت اتفاقی مویی اشتباهی از کمان بردارید، ابرو را به جای آنکه به بالا گرایش دهید، افتاده نشان خواهید داد.

 

او همچنین توصیه می کند که مرتب از آینه فاصله بگیرید و خود را نگاه کنید تا دید کلی تر و وسیع تری داشته باشید و گرنه شکل اصلی فرم دهی ابرو فراموش می شود.وقتی از این خانم درمورد وکس و یا بند انداختن ابرو سوال شد، وی چندان این روش ها را نمی پسندد. او در این باره گفت:”این روش ها پوست حساس محدوده پلک را کشیده و آزار می دهد   وی علاوه بر این سطح دقت آنها نسبت به موچین بسیار کمتر است.

 

فضای باز را ببینید

طریقه براشتن ابرو تصویری

طریقه براشتن ابرو تصویری

خانم سانی در حالی که موچینش را جلو ابر و در زیر کمان زیرین قرار داده تا نشان دهد کدام نقطه خالی است، می گوید:”قسمت زیرین ابرو یکی از حساس ترین نقاط برای پر کردن است.

 

جای خالی را پر کنید

طریقه ابرو برداشتن

طریقه ابرو برداشتن

با استفاده از مداد فضای خالی کوچک کمان زیر ابرو را بپوشانید.

 

موهای اضافی را قیچی کنید

طریقه ابرو برداشتن

طریقه ابرو برداشتن

خانم سانی درباره قیچی کردن ابرو می گوید:”مگر اینکه واقعا مجبور باشید، قیچی کنید. ابروهای پَر مانند زیبا هستند، هرچه بیشتر قیچی شوند، موهای زخیم تری رشد می کند. برخی اوقات کمی قیچی خوب است، برای آنکه متوجه شوید چه مقدار را باید قیچی کنید می توانید از برسی همانند سر ریمل استفاده کنید، با برس موها را به سمت بالا و در مسیر ابرو شانه کنید. اگر موهایی به صورت قابل توجه بلندتر از بقیه بود، لبه های آن را به آرامی قیچی کنید.

 

مراحل را دوباره تکرار کنید

طریقه ابرو برداشتن

طریقه ابرو برداشتن

پس از انجام دادن هرگونه کار با موچین، قیچی، مداد و… ، دوباره بازگردید و همین مراحل را روی ابروی دیگر پیاده کنید.

 

تاثیر آینه وار

طریقه ابرو برداشتن

طریقه ابرو برداشتن

تمام تکنیک های گفته شده را روی ابروی دوم تکرار کرده و در نظر داشته باشید که دو ابرو باید قرینه هم باشند، به این منظور باید بالای کمان هر دو ابرو در یک نقطه قرار گرفته باشد.

 

پودر را فراموش نکنید

طریقه ابرو برداشتن

طریقه ابرو برداشتن

به محض اتمام کار، کمی پودر مات بالای کمان ابروها بپاشید تا مداد ابرو را بیشتر روی ابرو بنشاند. این کار باعث می شود پودر رطوبت و چربی های طبیعی روی پوست را جذب کرده و آرایش ابرو تازه تر و بیشتر روی آن باقی بماند.

برچسب ها: , , ,
این مطلب در دسته: جواب سوالات ارایشی قرار دارد برای مشاهده مطالب این دسته یا گروه کلیک کنید

ارسال دیدگاه