ر اکثرمواقع زمانی که موهای خود را رنگ می کنید ، از نتیجه آن رضایت کامل حاصل نمی کنید و رنگ موهای شما به روشنی که انتظار داشتید ، در نمی آید و باعث ناراحتی شما می شود.در اینجا مطلب 5 دلیل برای این اتفاق را به شما می گوییم تا دفعات بعدی به نتیجه دلخواه برسید.

 

چند رنگ بودن موها
اگر شما علاقه به رنگ کردن موهای خود دارید و در فاصله زمانی کوتاه ، چند مدل رنگ را استفاده می کنید ، باعث می شود تا موهای شما دیرتر روشن شود و به رنگ دلخواه شما در بیاید.برای روشن کردن موها بهتر است برای مدتی یک نوع رنگ را استفاده کنید تا موهای شما از حالت چند رنگ در بیاید.رنگ مو

 

چرا به رنگ موی دلخواه مان نمی رسیم

چرا به رنگ موی دلخواه مان نمی رسیم

موهای شما به اندازه کافی روشن نیست
اگر رنگ موهای شما تیره است ، نباید انتظار داشته باشید که در اولین مرحله موهای شما به رنگ خیلی روشن در بیاید.ابتدا باید پایه موها خود را با روشن کردن در چند مرحله به پایه مناسب برسانید و سپس به رنگ مورد نظر خود برسید.

 

استفاده از یک رنگ
آرایشگران حرفه ای برای رنگ کردن موها ، از یک رنگ استفاده نمی کنند و چندین رنگ مو را با هم ترکیب می کنند و سپس استفاده می کنند.شما برای روشن کردن موهای خود باید ترکیب مناسب را بدانید و از آن استفاده کنید به جای استفاده از یک رنگ.

 

مدت زمان طولانی
یکی دیگر از دلایل روشن نشدن موها این است که رنگ مدت طولانی روی موها باقی مانده است و شما می توانید با چندین بار شستن موهای خود ، آن را روشن تر کنید.در زمان گذاشتن رنگ مو، هر 5 الی 10 دقیقه رنگ مو خود را چک کنید تا بیش از اندازه تیره نشود.

 

رنگ مو نا مناسب
ممکن است آن مارک رنگ مویی که شما استفاده کردید ، مناسب جنس و نوع موهای شما نبوده است و برای همین به نتیجه دلخواه خود نرسید.سعی کنید مارک رنگ مو مناسب موهای خود انتخاب کنید تا نتیجه بهتری بگیرید.

این مطلب در دسته: تازه های آرایش مو قرار دارد برای مشاهده مطالب این دسته یا گروه کلیک کنید

ارسال دیدگاه