کاشت پودر (اکرلیک),کاشت اکریلیک چیست(کاشت ناخن + اکرلیک )

کاشت ناخن اکریلیک

کاشت ناخن اکریلیک

در این نوع کاشت ناخن طبیعی یا ناخنی که با تیپ لبه سازی شده با ماده ای خمیری شکل که متشکل از پودر(اکرلیک) ومایع لیکوئید است کاور میشود. هر سه هفته یا در نهایت ماهی یکبار باید ترمیم شود.

  آموزش کاشت آکواریوم :

کاشت اکواریوم ناخن

کاشت اکواریوم ناخن,کاشت ناخن اکواریومی

این کاشت هم مانند کاشت های جدید پک مخصوص بخود را دارد یعنی تیپ های آماده دو لایه که درون آن با اکلیل و مایع مخصوص که شامل (آّب یا روغن) میباشد و ستاره و ماهی های کوچک و ژل که روی آن کشیده می شود به عنوان مواد کاشت را نیز دارا می باشد.این نوع کاشت از دو لایه تیپ که به روی هم می چسبد و کمی فاصله بین آن میباشد و درون آن را  از اکلیل و ستاره و…. پر کرده و بر روی نوک ناخن می چسبانند و با ژل روی آن را میکشند. این کاشت مواد اورجینال خود را دارا می باشد و از این رو اگر مواد لازم مخصوصا تیپ ها در دسترس باشد زیبایی دارد نه اینکه خودمانی تیپ ها را بچسبانیم . زیرا در آن موقع یک کاشت آکواریوم برایمان ۷ تا ۸ ساعتی وقت میبرد ولی پک مخصوص تیپهای آماده را دارد و سریع مثل تیپ های معمولی آن را چسبانده و مواد گیری می کنیم.
البته این نوع کاشت  به خاطر هزینه گران خیلی کم اجرا می شود.

کاشت ناخن با فرمر  (آموزش کاشت ناخن فرمر)

این نوع کاشت ویژه ی افرادی است که تمایل ندارند قبل از کاشت روی ناخن هایشان تیپ گذاشته شود یا افرادی که لبه ی ناخن کاشته شده آنها شکسته شده باشد. در این نوع کاشت هم میتوان از فرمر کاغذی و هم فرمر فلزی استفاده کرد.

کاشت ناخن فرمر

کاشت ناخن فرمر

 

 ژلیش ناخن چیست؟/کاشت ناخن ژلیش

لاک ژل خدماتی جدید در ایران است که جایگزین کاشت ناخن شده است و ضمن اینکه زیبایی کاشت ناخن را بر روی ناخن هایتان دارد به دلیل داشتن کراتین صدف ناخن را تقویت نموده و کمک می‌کند ناخن ها بلند شوند و بصورت رنگی، بیرنگ و یا فرنچ دائم روی ناخن زده می‌شود. در این روش ناخن‌ها اصلاً سوهان زده نمی‌شود و آسیب نمی‌بیند و هر زمان که نخواهید آن را برداشته و ناخن‌هایتان کاملاً سالم هستند.

کاشت ناخن ژله ای چیست ؟

کاشت ناخن میکس

کاشت ناخن میکس

این کاشت در مناطق مرطوب دوام بیشتری دارد و کاملا شیشه‌ای و کریستالی است.

ناخن‌هایی که با روش میکس و ژل کاشت می‌شوند از نظر ظاهری بسیار به هم شبیه هستند.

کاشت ناخن میکس چیست ؟

کاشت ناخن ژله ای ,آموزش کاشت ناخن ژله ای

کاشت ناخن ژله ای ,آموزش کاشت ناخن ژله ای

کاشت ناخن میکس همان دوام پودر را داراست با این تفاوت که حالت براق و شیشه ای دارد. این کاشت بدون لاک و دیزاین به خودی خود زیباست.

 کاشت ناخن میکس

همان کاشت پودر ( آکرلیک ) است که فقط در انتهای کاشت ، ناخن کاشته شده را با ژل ( TOP SHINE ) کاور میکنیم.

 لیکویید کاشت ناخن چیست ؟

محلولی هست که ما پودر را به آن آغشته میکنیم تا نرم شود و بتوانیم روی صدف را مواد بگذاریم.

 

 

کاشت ناخن اکرولیک  مراحل کاشت میکس ناخن ,توضیح کاشت میکس ,کاشت ناخن با میکس ,کاشت ناخن میکس پودر و ژل ,آموزش کاشت ناخن میکس ,کاشت ناخن به روش میکس  Mix (پودر و ژل)  مواد کاشت ناخن میکس کاشت ناخن به روش فرمر لاک ناخن ژلیش  miix

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,
این مطلب در دسته: کاشت ناخن قرار دارد برای مشاهده مطالب این دسته یا گروه کلیک کنید

۶ دیدگاه تا کنون.

 1. حسین
  پاسخ

  میخوام سفارش بدمO:-)

 2. سحر
  پاسخ

  سلام
  ببخشید من شهرستانم و تازه میخوام یاد بگیرم و گفتن توی سه جلسه به صورت کامل یاد میدن، به نظرتون امکانش هست که بعد از یه دوره سه روزه بتونم برم توی آرایشگاه کار کنم؟

  • عروس وب
   پاسخ

   سلام .
   کاشت ناخن شغلی نیست که در عرض سه روزه یاد بگیرید و شروع به کار کنید .برای کار های زیبایی و هنری تمرین ات زیادی لازم است . تا تقریبا حرفه ای شوید نا کاملا حرفه ای .
   کاشت ناخن سه روزه برای حرفه ای مناسب است که کاشت رو بلد هستند . و روشها و دیزاین های جدید میخواهند یاد بگیرند

 3. تارا
  پاسخ

  سلام یک ماه دیگه نامزدیم من دنبال یک مدل زیبا واسه کاشت ناخن هستم اما پیدا نمیکنم لباس من قرمزه نمیدونم چیکار کنم

ارسال دیدگاه