برطرف کردن سیاهی زیر بغل,درمان سیاهی زیر بغل,علل سیاهی زیر بغل

برطرف کردن سیاهی زیر بغل,درمان سیاهی زیر بغل,علل سیاهی زیر بغل

برطرف کردن سیاهی زیر بغل,درمان سیاهی زیر بغل,علل سیاهی زیر بغل

آیا شما هم ناراحت سیاهی زیر بغل خود هستید؟ آیا با پوشیدن لباس‌های آستین کوتاه و آستین حلقه‌ای‌ احساس ناراحتی می‌کنید؟ آیا به دنبال راهی برای از بین بردن سیاهی زیر بغل خود هستید؟ اگر پاسخ شما به این پرسش‌ها مثبت است، باید ابتدا با علل به وجود آمدن این سیاهی آشنا شوید.
شاید شما هم متوجه شده باشید که بسیاری از شرکت‌های تولید کننده محصولات بهداشتی برای تبلیغ و فروش بیشتر ادعا می‌کنند که محصول آنها می‌تواند سیاهی زیر بغل را از بین ببرد. اما واقعیت این است که از بین بردن سیاهی زیر بغل، با توجه به علل متعدد به وجود آورنده آن، به همین سادگی‌ها هم نیست. هر چند که ممکن است این محصولات به طور موقت تاثیر کمی‌در کاهش این سیاهی‌ها داشته باشند، اما جالب است بدانید که در اکثر موارد یکی از اصلی‌ترین علل ایجاد سیاهی زیر بغل همین محصولات، مانند دئودورانت‌ها هستند. در ادامه به برخی علل تغییر رنگ زیر بغل اشاره می‌کنیم و سپس برخی راه‌های درمانی را به شما معرفی می‌کنیم.

استفاده از تیغ
وقتی که شما برای از بین بردن موهای زیر بغل، از تیغ برای تراشیدن آنها استفاده می‌کنید، شما در واقع مو را از سطح پوست می‌تراشید و ریشه آن همچنان در زیر پوست شما باقی می‌ماند. شاید مو در ظاهر از بین رفته باشد، اما در زیر پوست شما همچنان وجود دارد و از آنجا که پوست زیر بغل بسیار نازک است، وجود این موها باعث تیره به نظر رسیدن زیر بغل شما می‌شود. استفاده از تیغ همچنین باعث می‌شود موهاضخیم‌تر شوند که همین امر نیز سیاهی زیر بغل را افزایش می‌دهد.

سلول‌های مرده
یکی دیگر از عوامل سیاهی زیر بغل می‌تواند وجود سلول‌های مرده در زیر بغل شما باشد. برای کاهش سلول‌های مرده زیر بغل، کافیست پوست این ناحیه را با لیف یا هر پارچه ضخیم دیگری تمیز کنید تا این سلول‌ها از پوست جدا شوند.

استفاده بیش از حد از دئودورانت‌ها و اسپری‌های ضد تعریق
بسیاری از متخصصان معتقدند که مواد شیمیایی موجود در دئودورانت‌ها می‌توانند یکی از عوامل موثر در ایجاد سیاهی زیربغل باشند. محصولات ضد تعریق می‌توانند رنگ زیر بغل را تغییر دهند و این تغییر معمولا بلند مدت یا حتی گاه همیشگی است. برای جلوگیری از این مشکل، از راه‌های طبیعی برای کاهش تعریق استفاده کنید.

 

اصطکاک
گاهی اوقات، استفاده از لباس‌های تنگ باعث اصطکاک بین پوست بدن و پارچه لباس می‌شود که همین امر به تغییر رنگ زیر بغل منجر می‌شود. به منظور جلوگیری از این اتفاق، سعی کنید از لباس‌های گشادتر یا لباس‌هایی که از پارچه‌های طبیعی و نازک تهیه شده‌اند استفاده کنید تا پوست شما بتواند نفس بکشد. کاهش وزن نیز می‌تواند کمک کند.

عامل وراثت
برخی افراد، سیاهی زیر بغل خود را از والدین خود به ارث می‌برند، اما اگر عامل مربوط به وراثت نباشد، می‌توان عوامل دیگری نظیر تغییر هورمونی، افزایش وزن و یا حتی استفاده از قرص‌های ضد بارداری را موثر دانست. در چنین مواردی، بهتر است برای درمان به یک پزشک متخصص مراجعه کرد.

دیابت
یکی از نکاتی که اکثرا از آن آگاه نیستند، نقش دیابت در تغییر رنگ زیر بغل است. بهترین راه مبارزه با سیاه شدن زیر بغل برای افراد دیابتی، نگه داشتن انسولین در حد متناسب و استفاده از راه‌های طبیعی کاهش تعریق است.

 برطرف کردن سیاهی زیر بغل,درمان سیاهی زیر بغل,علل سیاهی زیر بغلعلل و درمان سیاهی زیر بغل ,سیاهی زیر بغل,چرا زیر بغلم سیاه میشود ,سیاهی زیر بغل و کشاله ران,سیاهیه زیر بغل,علل سیاهی زیر بغل,علل تیرگی زیر بغل

برطرف کردن سیاهی زیر بغل,درمان سیاهی زیر بغل,علل سیاهی زیر بغل

راه‌های درمان
حال که ما می‌دانیم علل اصلی تغییر رنگ پوست زیر بغل چه چیزهایی هستند، می‌توانیم برای درمان اقدام کنیم.

اپیلاسیون یا لیزر
مهمترین علت سیاهی پوست زیر بغل، استفاده از تیغ یا کرم‌های موبر برای از بین بردن موهاست. به جای تیغ و کرم‌های موبر، از موم برای کندن موها استفاده کنید. درست است که درد آن بیشتر است، اما با این روش مو از ریشه کنده می‌شود و در نتیجه رنگ زیر بغل بلافاصله چندین درجه روشن‌تر خواهد شد. استفاده از موم همچنین به کم و نازک شدن تدریجی موها نیز کمک می‌کند. اگر به دنبال روشی دائمی‌ هستید، می‌توانید از لیزر استفاده کنید. با استفاده از لیزر، رنگ زیر بغل به تدریج روشن‌تر می‌شود.

مخلوط زعفران
یک راه موثر و طبیعی دیگر که می‌توانید تاثیر آن را در دو روز مشاهده کنید استفاده از مخلوط کمی‌زعفران با دو قاشق غذاخوری شیر یا خامه است. این مخلوط را قبل از خواب به زیر بغل خود بمالید و اجازه دهید تا صبح بر پوست این ناحیه بماند. این مخلوط نه تنها رنگ زیر بغل را روشن تر می‌کند، بلکه باعث از بین رفتن بوی بد عرق نیز می‌شود.

آب لیمو
یک راه موثر دیگر برای سفیدتر کردن زیر بغل، مالیدن آب لیمو به پوست این ناحیه است. این کار را باید هر روز و پیش از حمام انجام دهید. لیمو یک سفید کننده طبیعی است که به تدریج رنگ پوست را روشن‌تر می‌کند. پس از حمام، کمی مرطوب کننده به پوست زیر بغلتان بزنید و تا چند روز از دئودورانت استفاده نکنید.

ماسک‌های روشن کننده
می‌توانید برای از بین بردن سیاهی زیر بغل خود از ماسک‌های روشن کننده استفاده کنید. یا این ماسک‌ها را در خانه تهیه کنید یا آنها را از بیرون خریداری کنید. برای تهیه این ماسک در خانه، کافیست یک مشت آرد نخودچی را با کمی ‌ماست، لیمو و کمی‌ زردچوبه مخلوط کنید و بر پوست زیر بغلتان بمالید. بگذارید ۱۵ الی ۲۰ دقیقه روی پوستتان بماند سپس آن را با آب ولرم بشویید.

برطرف کردن سیاهی زیر بغل,درمان سیاهی زیر بغل,علل سیاهی زیر بغل

برطرف کردن سیاهی زیر بغل,درمان سیاهی زیر بغل,علل سیاهی زیر بغل

سیب زمینی و خیار
سیب زمینی نیز نوعی سفید کننده طبیعی است. شما می‌توانید تکه‌های سیب زمینی را بر پوست این ناحیه بمالید یا اینکه سیب زمینی را رنده کرده و پوست زیر بغل را به آب آن آغشته کنید. در هر صورت، اجازه دهید پوست به مدت ۱۵دقیقه با سیب زمینی یا آب آن تماس داشته باشد. خیلی زود متوجه تاثیر آن خواهید شد. خیار نیز عملکردی مشابه دارد و می‌توانید به همان صورتی که از سیب زمینی استفاده می‌کنید، از خیار نیز استفاده کنید.

کاهش استفاده از دئودورانت‌ها
همانطور که گفتیم، دئودورانت‌ها و اسپری‌های ضد تعریق می‌توانند خود یکی از علل اصلی سیاه شدن زیر بغل باشند. به همین دلیل بهتر است تا می‌توانیم از آنها کمتر استفاده کنیم، اما می‌توانید در عوض برای از بین بردن یا پیشگیری از ایجاد بوی عرق، از راه‌های طبیعی استفاده کنید. یکی از این راه‌ها، ترکیب بیکینگ پودر و آب و مالیدن آن به زیر بغل است. پس از مدتی که از دئودورانت‌ها استفاده نکنید، متوجه تغییر رنگ زیر بغل خود خواهید شد.

روغن نارگیل و ویتامین E
روغن نارگیل و ویتامین E نیز می‌توانند در کاهش سیاهی زیر بغل تاثیر بسیاری داشته باشند. کافی است روزانه کمی ‌از این روغن را بر پوست زیر بغل خود بمالید. روغن نارگیل و ویتامین E علاوه بر سفید کردن پوست زیر بغل، باعث لطافت و نرمی‌ پوست این قسمت نیز می‌شوند.

 

 

راه و روش رفع سیاهی زیر بغل با ماسکهای گیاهی و خانگی روشن کننده

رفع سیاهی و تیرگی زیربغل برای افرادی که به زیبایی پوست بدنشان اهمیت می دهند امری مهم است. اکثر خانم ها و آقایان بعد از مدتی استفاده از روش های مختلف در رفع موهای زائد دچار مشکل تیرگی و سیاهی پوست زیربغل می شوند که موجب نازیبا شدن پوست این بخش از بدن خواهد شد . برای درمان و رفع سریع سیاهی زیربغل بهترین روش استفاده از ماسکهای روشن کننده پوست زیربغل با ترکیبات گیاهی طب سنتی خواهد بود.

 روغن نارگیل برای رفع سریع تیرگی زیربغل

یکی از پیشنهادات عالی متخصصان پوست و زیبایی برای رفع تیرگی و سیاهی زیربغل استفاده از روغن نارگیل است.

برای رفع تیرگی زیربغل یک قاشق مرباخوری روغن نارگیل به زیربغلتان بمالید و خوب ماساژدهید.

اجازه دهید روغن نارگیل به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه در این بخش باقی بماند و سپس با آب و صابون محل را بشویید.

برای نتیجه ی بهتر هفته ای دومرتبه این روش را تکرار کنید تا به نتیجه برسید.

روغن نارگیل بهترین ماده برای رفع سیاهی و سفید کننده پوست زیربغل

 

سیب زمینی یک روش خانگی و طبیعی برای رفع تیرگی زیر بغل:

سیب زمینی نیز نوعی سفید کننده طبیعی است. شما می توانید تکه های سیب زمینی را بر پوست این ناحیه بمالید یا اینکه سیب زمینی را رنده کرده و پوست زیر بغل را به آب آن آغشته کنید. در هر صورت، اجازه دهید پوست به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه آغشته به این ماسک ضد تیرگی زیربغل بماند و سپس با آب ولرم شستشو دهید.

لیمو قوی ترین روش رفع تیرگی زیر بغل در طب سنتی:

یک راه موثر دیگر برای سفیدتر کردن زیر بغل، مالیدن آب لیمو به پوست این ناحیه است. این کار را باید هر روز و پیش از حمام انجام دهید. لیمو یک سفید کننده طبیعی است که به تدریج رنگ پوست را روشن تر می کند. پس از حمام، کمی مرطوب کننده به پوست زیر بغلتان بزنید و تا چند روز از اسپری و مام زیربغل استفاده نکنید.

ماسک لیمو برای رفع سیاهی پوست زیربغل

ماسک سفید کننده تیرگی و سیاهی زیربغل با لیمو:

برای تهیه این ماسک در خانه، کافیست یک مشت آرد نخودچی را با کمی ماست، لیمو و کمی زردچوبه مخلوط کنید و بر پوست زیر بغلتان بمالید. اجازه دهید این ماسک خانگی مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه روی پوست باقی بماند تا به خوبی اثر کند.

 

روش فوری رفع سیاهی زیربغل با ماسک  زعفران با شیر و خامه

یک راه موثر و طبیعی دیگر که می توانید تاثیر آن را در دو روز مشاهده کنید استفاده از مخلوط کمی زعفران با دو قاشق غذاخوری شیر یا خامه است. این مخلوط را قبل از خواب به زیر بغل خود بمالید و اجازه دهید تا صبح بر پوست این ناحیه بماند. این مخلوط نه تنها رنگ زیر بغل را روشن تر می کند، بلکه باعث از بین رفتن بوی بد عرق نیز می شود.

ماسک روشن کننده و رفع سیاهی زیربغل با آب خیار

آب خیار را روی پوست زیر بغل خود بمالید و وقتی خشک شد، شستشو دهید. می توان به آب خیار مقدار کمی زردچوبه هم اضافه کرد و بعد از ۱۵-۲۰ دقیقه شستشو داد.

روش های بالا به شما کمک می کند از زیر بغل تیره خلاص شوید. روش هایی بسیار آسان که به راحتی می توانید در خانه انجام دهید.

جوش شیرین سیاهی و تیرگی زیربغل را محو می کند:

جوش شیرین نیز می تواند به طور مطلوبی در درمان تیرگی زیر بغل عمل کند.

برای سفید کردن و رفع زیربغل با استفاده از جوش شیرین باید:

با ترکیب جوش شیرین و آب خمیری تهیه کنید و لایه ای نازک از ان را زیربغلتان بمالید. بعد از خشک شدن خمیر آن را بشویید و برای رفع سریع و فوری تیرگی زیربغل هفته ای دومرتبه این روش را تکرار کنید.

طرز تهیه ماسک جوش شیرین برای رفع تیرگی و سیاهی پوست زیربغل

ماسک گیاهی گلاب برای رفع سیاهی زیربغل

پودر چوب صندل و چند قطره گلاب را مخلوط کرده و خمیری به دست آورید. این خمیر را روی پوست زیر بغل خود بگذارید. صبر کنید تا خمیر خشک شود، سپس بشویید. این روش یکی از بهترین روش های روشن تر کردن پوست زیر بغل در خانه می باشد

روشن کردن سیاهی زیربغل با ماسک خانگی آرد نخود با شیر یا ماست

برای رفع سیاهی زیربغل شما به چند قاشق غذاخوری آرد نخود و ماست ساده یا شیر احتیاج دارید. آرد را با ماست یا شیر ترکیب نمایید و مخلوط بدست آمده را به زیر بغلتان بمالید. اگر کثیف شدن ملافه هایتان مهم نیست، می توانید بگذارید این مخلوط در طول شب روی پوستتان بماند. از آنجایی که کاملا طبیعی هستند، اثر سوءی نخواهند داشت. اگر می خواهید نتیجه ی سریع تری بگیرید، می توانید مقداری آبلیمو هم به آن بیفزایید.

رفع سیاهی زیر بغل ، بهترین روش رفع تیرگی و سیاهی زیربغل

 

لطفا نظرات و تجربه های خودتان را درباره این مطلب برای استفاده دیگر کاربران در انتهای مطلب ارسال کنید

 گرد آوری شده توسط سایت عروس وب

کلیدی : درمان سیاهی زیر بغل  , سیاهی زیر بغل و کشاله ران , درمان گیاهی سیاهی زیر بغل ,راه های درمان سیاهی زیر بغل,در مان طبیعی سیاهی زیر بغل,درمان قطعی سیاهی زیر بغل,درمان رفع سیاهی زیر بغل, رفع تیرگی زیر بغل و کشاله ران ,از بین بردن تیرگی زیر بغل و کشاله ران,از بین بردن تیرگی وسیاهی زیر بغل بوسیله لیزر,لیزر برای رفع تیرگی زیر بغل

برچسب ها: , , , , , , , , , ,
این مطلب در دسته: تازه های سلامت پوست قرار دارد برای مشاهده مطالب این دسته یا گروه کلیک کنید

۲,۴۶۹ دیدگاه تا کنون.

 1. aroosweb512
  پاسخ

  مطلب عالی بود من هم یه مقدار اطلاعاتی دارم براتون ارسال میکنم به این مطلب اضافه کنید

  • ناشناس
   پاسخ

   من دکتر رفتم لیموترش سیب زمینی ابش. استفاده کردم نتیجه نداشت فقط کرم گلدن پرل یکم خوب بود. منم سیاه نیست یه ذره تیرست میخوام سفید سفید بشه میگن حنا خوبه حالا خوب هیت یانه

   • ناشناس
    پاسخ

    اگه روش هاش جواب بده عالیییییی
    بود ممنون

  • محدثه
   پاسخ

   من ابن کار هارا نکردم ولی انها را saveکردم و میخواهم انجام بدهم و امید وارم اثر کند برای شما هم اثر کرده است؟

 2. rozita
  پاسخ

  Salam vaqean mamnun besiyar kamel va khub tozih dade bodid

 3. زهرا
  پاسخ

  بسیار عالی بود

 4. ناشناس
  پاسخ

  واقعا عالی بود

 5. ناشناس
  پاسخ

  ممنون خیییلی خوب بود

 6. عسل
  پاسخ

  عالییییییییییییییییی بووووووووووددددددددد

  • ناشناس
   پاسخ

   عالی

 7. سوگل
  پاسخ

  سلام.واقعاعالی بود ازتون ممنونممم;-)

 8. رزا
  پاسخ

  سلام عالی بودمرسی دارین

 9. سحرناز
  پاسخ

  ممنون از شماخیلی کامل بود.

 10. ریحانه
  پاسخ

  سلام مطالبتون خیلی خیلی عالی بود ممنون از وب خوبتون

 11. محدث
  پاسخ

  میسسسسسسسسسسی عالی بود فقط امیدوارم جواب بده

  • سحر
   پاسخ

   خوبه من هم میخوام استفاده کنم
   اگه خوبه بگین

 12. ناشناس
  پاسخ

  خوبه امیدوارم جواب بده

 13. میرزایی
  پاسخ

  ممنون از مطالب خوبتون فقط موندگاریشون چقده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 14. ava
  پاسخ

  روش از بین بردن موهای زیر بغل فقط لیزر کردن است؟بسیاری از عکسهای خوانندگان را می بینم مه برای زمان های قدیم هستند یعنی زمانی که لیزر نبود انها چه می کردند؟

  • Mt
   پاسخ

   فتوشاپ دیرینه ی بسیار طولانی دارد…

  • :|
   پاسخ

   بعضی از خوانندگان و بازیگران غدد عرقی خودشون رو ک در زیر بغلشون هست رو درمیارن
   این کار بسیار خطرناکه اما بخاطر زیباییش مجبور شدن

 15. حدیث
  پاسخ

  فوق العاده من انجام دادم جواب داد

  • مهدی
   پاسخ

   چه مدت استفاده کردین

 16. النا
  پاسخ

  واقعا لیمو تاثیر داره
  لیمو ترش یا دیمو شیرین

 17. mahya
  پاسخ

  Ali bood. mamnoon

 18. فاطمه
  پاسخ

  سلام تو رو خدا کمکم کنید ی راحل بگید برای از بین بردن سیهی های پشت گردن دیکگه خسته شدم ؟ منتظر جواباتون هستم

  • پویا
   پاسخ

   سلام علت سیاهی پشت گردن می تونه علامت ترشح زیاد هورمون انسولین باشه

  • ناشناس
   پاسخ

   سلام برای سیاهیه پشت گردن پماد کلوتریمازول رو دوساعت قبل حمام بزنید وبعد با کیسه خوب بشورید سریع نتیجه میگیرین

 19. Nd
  پاسخ

  بسیار بسیار عالی اما درمان خانگی نداشت اماثانیاً عالی بود

 20. hanji
  پاسخ

  ممنونننننننننننننننننننننننننننننن

 21. n
  پاسخ

  خیلی عالی بود ممنون.موفق باشید

 22. مهسا
  پاسخ

  عالیه، مرسی.اگه میشه لطفا در مورد لکه های جوش قهوه ای شکل هم اطلاعاتی بذارین. ممنون.واقعا مرسی.

 23. نادیا
  پاسخ

  عالی بود مختصر مفید امیدوارم جواب بده

 24. ناشناس
  پاسخ

  عاااااااااااااااالی بود

 25. ناشناس
  پاسخ

  ممنوم خیلییی خوب بود

 26. فروغ
  پاسخ

  مرسی خیلے خوب بود

 27. خانم خونه
  پاسخ

  اطلاعات خوبیه. فقط چه مدت طول میکشه که واقعا سفید بشه؟

 28. Zeynab
  پاسخ

  سلام مدت یکماه است که زیر بغلم لک زده لطفا یک راه حل قطعی پیش روم بگذارید ممنون از مطالب خوبتان

 29. باران
  پاسخ

  خییییلییییی عالیه

 30. منا
  پاسخ

  ممنو‏ن‏ ‏‏بسیار‏ ‏عالی‏ ‏بود‏ ‏.متشکرم‏ ‏

 31. مهسا
  پاسخ

  خوب بود امیدوارم جوآب بده

 32. مهين
  پاسخ

  با سلام من سالها دجار تیرگی در ناحیه زبر بغل بودم .بعد جایی خوندم مخلوط یک قاشق عسل+یک هشتم قاشق زنجبیل را مصرف کنیم به صورت روزانه بخوریم به مدت یک ماه الان خوب خوب شدم .علت این بیماری رسوب سودا در بدن هست .خدار و شکر خوب خوب شدم

  • ناشناس
   پاسخ

   ببخشید پودر زنجبیل یاخودت زنجبیل؟

 33. زهرا
  پاسخ

  ایا واقعیت داره لیمو برای تیرگی پوستمن تازه دارم استفاده میکنم

 34. سلام موم باعث میشه که قده ها متورم بشن و باعث سرطان میشه از مون استفاده نکنید برای زیر بغل
  پاسخ

  خیلی کامل بود

 35. سلام موم باعث میشه که قده ها متورم بشن و باعث سرطان میشه از مون استفاده نکنید برای زیر بغل
  پاسخ

  خیلی خوب بود

 36. zizi
  پاسخ

  من سالهاست به تیرگیه زیربغلم وگردنم دچارشدم کمکم کنید چطوری درمانش کنم لطفا

 37. عشقم امیر
  پاسخ

  این سفید شدن همیشگیه یا دوباره سیاه میشه؟؟؟

  • آوا
   پاسخ

   وقتی دلایلش هست یعنی دوباره به وجود میاد

 38. فاطیما
  پاسخ

  واقعا جواب میده؟

 39. ستاره
  پاسخ

  سلام
  استفاده از عطر هم باعث تیرگی میشه؟

  • ناشناس
   پاسخ

   دقیقا بزرگترین علت همینه

 40. مهدی
  پاسخ

  کدومشون زودترجواب میده؟

 41. الا
  پاسخ

  خیلی عالی بود کودوم زودتر جواب میده

 42. زینب
  پاسخ

  ممنون روشاتون عالی بودکاش این روشاجواب بده

 43. لیلی
  پاسخ

  چن ساله ک بخاطر تیرگی زیر بغل و… ناراحتم .و برای درمان ان هم ب چند پزشک مراجعه کردم اما بعد از یه ماه استفاده از دارو ها ناامید میشدم .ایا واقعا این روش ها جواب میده ؟؟؟ اگه واقعا درمان بشه خیییییلی خوشحال میشم

 44. سهیلا
  پاسخ

  خیلی خوب بودن ازتون ممنون لطفامطالب بیشتری بزارید

 45. Hani
  پاسخ

  سلام من تازه شروع کردم استفاده فکرمیکنم خوب باشه فقط امیدوارم ازبین بره دیگم برنگرده

 46. ناشناس
  پاسخ

  واقعا خیلی عالی بود مچکرم من فکر کنم چون زیاد اسپره استفاده می کنم یا هرروز زیر بغلم رو هرروز میزنم زیر بغلم کبود شده امیدوارم با این راه کارها خوب بشه باز هم ممنون از مطالب ها تون

 47. ‏*‏‏*‏‏*‏‏*‏
  پاسخ

  سلام استفاده از اپیلاسیون‏(شمع‏)هم باعث تورم غده ها میشه یا فقط موم؟‏(در ضمن بگم که استفاده از شمع هم برای از بین بردن موهای زیر بغل و هم تیرگی اون واقعا تاثیر گذاره.بعدشم از لوسیون مخصوص استفاده کنین برای تنگ کردن منافذ‏)‏

 48. رقی
  پاسخ

  خیلی خوب بود مرسی

 49. ناشناس
  پاسخ

  سیب زمینی جواب میده

 50. صدیقه هستم
  پاسخ

  سلام صدیقه هستم وممنون ازاینکه مطالب مفیدخودتون رودراختیاردیگران هم قرارمیدین بازم ممنون امیدوارم که جواب مفیدی بگیرم مرسسسسسسی فداتون :-*:-*:-*:-*

 51. پرستو
  پاسخ

  کدوم روش زودتر جواب میده؟چه مدت باید استفاده کنیم؟

 52. سارا
  پاسخ

  سلام
  حدود یکساله ک دچار تیرگی شدیییید در ناحیه زیر بغل شدم از این موضوع خیلی ناراحت بودم و واقعا اعتماد به نفسم رو از دست داده بودم و آنقدر سیاه شده بود ک هرکس میدید بهم میگفت دیگه خوب نمیشه چون خیلی سیاه شده و بعضی ها بهم میگفتن قارچ گرفتی و باید درمان شی تا این ک با دو روش فوق العاده آشنا شدم و در کمتر از ۱۰ روز سیاهی آن خییییلی کم شد خیلی،من هر روز مقداری آب لیمو ترش رو میریختم روی یه تکه پنبه و به اون ناحیه میزدم و همچنین گلاب رو هم مثل آب لیمو به زیر بغلم زدم و خدارو شکر خیلی خوب شده و اعتماد به نفسم هم زیاد شده

 53. مییینا
  پاسخ

  ممممنووووونممممم مرسییییی

 54. narjes
  پاسخ

  خوب بود..امیدوارم جواب بده

 55. ساحل
  پاسخ

  ممنونم ازتون عالی بود.

 56. ح
  پاسخ

  عالی

 57. nila
  پاسخ

  سلام مطالب که خوب بودفقط امیدوارم جواب بده

 58. مهسا
  پاسخ

  خیلی عالی بود

 59. الهه
  پاسخ

  من کل بدنم همیشه موم میزنم میخواستم بگم تیرگی زیر بغلم و ….خیلی کم شده البته بعد از موم انداختن ک میرم حمام نمک دریا میزنم خیلی تاثیر داره اینم بگم نمک دریا از عطاری بخرین بهتره چون اونای ک لوازم ارایشی دارن شیمایی هستن

 60. نگین
  پاسخ

  منم زیر بغلم خیلی تیرست این روشارم انجام دادم جواب نگرفتم توروخدا بگین چیکار کنم درست شه دکترم رفتم چیز خاصی بهم نگفت

 61. زهرا
  پاسخ

  خوب بودمرسی

 62. اقدس
  پاسخ

  سلام بدی نبود

 63. حسن
  پاسخ

  برای سیاهی پیشانی چکار کنم.رد مهر مونده

 64. لیلا
  پاسخ

  نظراتون خیلی مفید بود .سپاس

 65. لیلا
  پاسخ

  نظرتون عالی بود سپاسسسس

 66. سیما
  پاسخ

  یعنی جواب میده

 67. عسللللل
  پاسخ

  جواب نداد

 68. مهسا
  پاسخ

  من از اب لیمو استفاده کردم عالیییییییییییییییی بود

 69. elina
  پاسخ

  سلام دوستان اب لیمو خیلی خوبه من استفاده کردم جواب گرفتم مدت استفاده شم بستگی ب خودتون داره هروقت جواب گرفتین میتونین استفاده شو قطع کنین و برای برنگشتن سیاهی بهتره از تیغ و اینا استقاده نکنین و اینک اپلاسیون هیچ ربطی ب غده اینا نداره من خواهرم چند ساله میره هیچ مشکلیم براش پیش نیومده مگ کسایی ک حساسیت داشته باشن پس خواهشا بیخود ادمو نگران نکنید. ممنون از سایتتون یا حق

 70. سحر
  پاسخ

  سلام خیلی ممنون توضیحات تون خوب و واضح بودن فقط کدومشون زودتر و بهتر جواب میدن

 71. ناشناس
  پاسخ

  ممنون عالی بود

 72. اسماجون
  پاسخ

  ممنون خیلی عالی بود مخصوصا راه حل زعفرون و آب لیمو…

 73. مریم
  پاسخ

  ببخشید بعد از کندن موی زیر بغلمان آبلیمو بزنیم

  • سمانه
   پاسخ

   قبل از شیو کردن لیمو به زیر بغل بزنید قبل از شیو لیمو بزنید ممکن است بعد از شیو سوزش کنه

 74. زهرا
  پاسخ

  خیلی عالی بود

 75. زهرا
  پاسخ

  خیلی هم عالی

 76. هاله
  پاسخ

  سلام منم از زمانی که به بلوغ رسیدم و موهای زیر بغلم درومددچار تیرگی شدم هیچ درمانی هم جواب نداد البته باید بگم توقع داشتم بعد از یکبار جواب بگیرم اما الان میخوام ادامه بدم امیدوارم ج بده

 77. Shakila
  پاسخ

  سلام دوستان میخواستم بگم که من اون ماسک زعفران رو استفاده کردم ولی متاسفانه هیچ تغییری در رنگ پوستم ایجاد نشد هیچ تغییری

 78. ناشناس
  پاسخ

  ایا کسی میدونه پودرذغال سنگ روازکجا میشه تهیه کرد

  • ناشناس
   پاسخ

   داروخانه

 79. Mahta
  پاسخ

  Salam mn az mahlole zaferan estefadeh
  Kardam vli javab nadad chikar konm?

 80. Maryam
  پاسخ

  سلام ممنونم ازینک نظر میدین من دچار تیرگی زیربغل شدم اما با اپلاسیون تیرگی بدنم زیاد شده الانم دنبال اینم ایا استفاده کدوم از این سه تا زودتر جواب میده

 81. الهام
  پاسخ

  سلام‌عالی‌بودامیدوارم‌‌جواب‌بده

 82. سمانه
  پاسخ

  قبل از شیو کردن لیمو به زیر بغل بزنید

 83. لیلا
  پاسخ

  بسیار عالییییییییییییییییییییییی

 84. فري
  پاسخ

  سیاهیه زیر بغل با جوش شیرین کمتر میشه ولی بهتر از روشای دیگه است ولی سیاهیه زیر بغل فقط و فقط با لیزر می ه

 85. یلدا
  پاسخ

  سلام خیلی خیلی خیلی عااااااااااااااااااااالی بود ممنون

 86. زی زی گلو
  پاسخ

  سلام من الان چندساله که زیر بغلم دور گردنم زیر سینه ها وکشاله های رانم خیلی زیادتیره شده ترو خدا بگید درمان همیشگی وقطعی چیه؟؟؟

 87. شقایق
  پاسخ

  سلام خسته نباشید ممنون از سایت خوبتون.من از زمان بلوغم دچار تیرگی بسیار شدید شدم و هیچوقت نمیتونم مثل همسن و سالای خودم لباس باز بپوشم خیلی خجالت میکشم .دکترم رفتم فایده نداشت .توروخدا هرکی میتونه کمکم کنه .ممنون میشم

 88. محمود
  پاسخ

  سلام من زیر بغلم و گردنم سیاهه خاهشا یک راهی بگید که سریع تر خوب شه منتظر جوابتون هستم

 89. بی تا
  پاسخ

  سلام .ب همه عزیرای دل .خوب خوشین .انقد نگران همه چی نباشین .سعی کنین همه چیو تو خونه حل کنیت .ن دکتر ن اپلاسیون .

 90. فاطمه
  پاسخ

  اب لیمو جواب میده اما برای اونایی ک میخوان سریع جواب بگرن دکلره بزنن اما دقت کنید ک دکلره ی ضعیف بگیرین

 91. ناشناس
  پاسخ

  سلام،منم دچار تیرگی زیربغل هستم.ابلیمو وگلاب استفاده کردم ونتیجه نگرفتم،میخوام از زعفرون استفاده کنم،امیدوارم نتیجه بده

 92. retro matte lipstick mac rouge a levres infallible lip loreal long lasting lip makeup wholesale
  پاسخ

  چگونه سیاهی زیر بغل را برطرف کنیم : عروس وب:سالن های آرایش و زیبایی تهران و کرج

 93. باران
  پاسخ

  سلام .منم شنیدم میگن خیلی خوبه اطرافیان استفاده کردن .سنگ مرداب بگیرین پودر کنین بعد از حمام استفاده کنین برا از بین بردن بوی بد و تیرگی

 94. lip gloss kylie jenner matte liquid lipstick long lasting moisturizing makeup wholesale
  پاسخ

  چگونه سیاهی زیر بغل را برطرف کنیم : عروس وب:سالن های آرایش و زیبایی تهران و کرج

 95. ناشناس
  پاسخ

  سلام ممنون از توصیتون اون فقط کدوم راه حل زودترجواب میده یک ماهه دیگه عقدیمه نمیدونم بایدچیکارکنم

 96. عاطی
  پاسخ

  منم سیاهی داشتم الان با حنا خیلی بهترشده راستی کیسه کردن زیر بغل بهترین گزینس سلول های مرده رو از بین میبره

 97. فرناز
  پاسخ

  سلام ممنون کاشکی جواب بده فقط لیزر سرطان زا نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 98. محدثه جوون
  پاسخ

  من از این کارهایی ک نوشته نکردمولی امیدوارم جواب بده و اثر کنه و ازبین ببره

 99. سمیرا
  پاسخ

  دوستان خوبم سلام
  منم از مشکل سیاهی زانو و زیر بغل و کشاله ران رنج میبرم
  چند روزی هست دارم روی زانو هام لیمو ترش میزنم تازه

 100. سمیرا
  پاسخ

  سلام دوستان خوبم
  لیمو ترش تازه رو نصف کنید روی زانو هاتون بمالید بعد روش جوش شیرین بریزید یا آب لیمو ترش تازه رو با جوش شیرین مخلوط کنید روزی یک ربع روی نواحی تیره زانو. کشاله ران و زیر بغل بزارید عالیییییییییییییه منم چند روزی روی زانو هام زدم ب وضوح دارم کم رنگ تر شدن سیاهی ها رو میبینم

  سعی کنید حتما لیمو تازه استفاده کنید

 101. حوریه
  پاسخ

  سلام من از وقتی به سن بلوغ رسیدم این مشکل رو دارم خیلی ناراحتم نمی دونم چی کار کنم نمی تونم یه تاپ بپوشم کدوم اثر بیشتر اثر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 102. المیرا نکوهش
  پاسخ

  من که همه این راه های در منزل و برا رفع تیرگی بدن امتحان کردم اصلا نتیجه نگرفتم مجبور شدم برم لیزر کنم که نزدیک یک ملیون و پانصد شد ولی دختر خالم کرم رفع تیرگی هربادرم و خریده بود که تاثیرش از مال منم بیشتر بود

 103. عسل
  پاسخ

  سلام من یک ماه دیگه عروسیمه نمیدونم چیکار کنم زیر بغلم و ارنجم و پشت گردنم سیاه شده کمکم کنید چیکار کنم ؟!!!!!!خیلی ناراحتم طورو خدا کمکم کنین

 104. عسل
  پاسخ

  طورو خدا یه نفر جواب بده

 105. ناشناس
  پاسخ

  سلامدوستان
  بهترین راه برای سیاهی بدن تمام نقاط
  ۱:زعفران با شیر
  ۲:لیموترش
  ۳:و اخری از همه مهم تر + فککنید

  با تشکر خداحافظ

 106. هانیه
  پاسخ

  سلام واقعا خیییئیلی ممنون از اینکه ایده های خیییلی عالی دادید…چون مشکلی خیییلی خانماست.دوستی تان دارم

ارسال دیدگاه