استان ها :

محله ها/ مناطق :

تمامی شهرها:

تمامی گروه های مربوطه:

کلیه محله های تهران :



آرایشگاه عروس سرا در کرج (دیبا ناز)
مشاغل دسته بندی شده : محله / منطقه : محله : شهر ، شهرستان : ساعت کار: 9 الی 19 مدیریت:سرکار خانم 0 تلفن همراه:950526 تلفن ثابت: این اگهی معتبر نمیباشد آدرس: کرج - میدان مادر

عروس سرای دیبا ناز دارای سابقه طولانی در زمینه گریم عروس و خلق چهره های رویائی می‌باشد. اگر شما در روز عروسی تان  بدنبال آرایشی به روز ،و ظریف و بی نقص هستید ما به شما کمک می‌کنیم تا رویایتان را به واقعیت تبدیل کنید. به ما فرصت دهید تا روز خاص زندگیتان را رقم بزنیم.

در عروس سرای دیبا ناز با بهره گرفتن از تجربه و مواد عالی اروپایی مانند مک و دیور و همچنین با استفاده از سبک‌های زیبا در زمینه میکاپ عروس ، شبی به یاد ماندنی و رویایی به شما هدیه دهیم.

ما با استفاده از متعادل سازی چهره به روزترین متدهای آرایشی، متناسب با سلیقه شما چهره‌ای رویائی را برای شما خلق خواهیم کرد.

شینیون مو : ما با تجربه فراوان در خصوص شینیون و با بکارگیری از محصولات معتبر اروپایی و کانادایی نگرانی شما را از خراب شدن موهایتان در این روز خاص را از بین خواهیم برد.

 

آرایشگری نوعی جادوست. هدف ما پوشاندن عیوب صورت و برجسته نمودن زیبایی‌های آن است. مد نظر قرار دادن اجزاء چهره و تناسب‌ آنها، پرهیز از کلیشه‌ها و همچنین در نظر گرفتن سن و موقعیت اجتماعی این جادو را ممکن می‌سازد.

 

 

عروس سرا در کرج

عروس سرا در کرج

بهترین عروس سرا در کرج

عروس سرای کرج

مرکز عروس کرج

مرکز عروس کرج

مرکز تخصصی عروس کرج

مرکز تخصصی عروس کرج

آرایشگاه عروس کرج

آرایشگاه عروس کرج

آرایشگاه عروس خوب عروس سرا در کرج

آرایشگاه عروس خوب عروس سرا در کرج

عروس سرای حرفه ای کرج

عروس سرای حرفه ای کرج

 

 

دسته بندی شده :
تعداد بازدید : نفر2287

یک دیدگاه تا کنون.

  1. مهدیه
    پاسخ

    کانال تلگرامی ندارین؟؟

ارسال دیدگاه